+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як розрахувати вартість пожежної сигналізації

Як розрахувати вартість пожежної сигналізації

Існує безліч методів розрахунку пожежної сигналізації, будь-який фахівець по сигналізаціям значет з чого складається система. Потрібно визначиться, які датчики будуть використовуватися та зсередини якої будівлі, офісу, або медичного закладу?

Як розрахувати вартість системи пожежної сигналізації? Це питання турбує всіх клієнтів, яким потрібно встановити систему. На ціну впливає як проектування та монтаж, спираючись на значення об'єкту, так і те, що нормативні документи розрізняються для різних об'єктів. Наприклад, вартість пожежної сигналізації для житлового приміщення буде разюче відрізнятися від вартості для інших приміщень, наприклад, такого як виробничий цех.

Об'єкти діляться по призначенню на такі як:

  • житлові будови;
  • будівлі офісів;
  • торгові площі;
  • центри культурно масового дозвілля;
  • виробничі цехи;
  • складські приміщення;
  • медичні установи.

А також місця, де цілодобово перебувають люди, наприклад, такі як будинки пристарілих, стаціонари лікарень, інтернатів. Причому вказують кількість людей в приміщенні, а також якщо це цех, то, що він виробляє, та якщо це склад – те, що в ньому зберігається.

Також на другому місці за значимістю обов'язкове зазначення кількості поверхів будівлі. Яка кількість квадратних метрів включає в себе об'єкт, а також кількість площ та ізольованих приміщень, із зазначенням висоти стель, причому також із зазначенням матеріалу, з якого виготовлена стеля, а також кількості балок, при їх наявності, та ригеля висотою 40 см або більше, як і довжини коридорів та місць розташування центрального устаткування.

Ось з чого формується вартість пожежної сигналізації, яку, як вже стало зрозуміло з усього вищевказаного, визначають індивідуально для кожного об'єкта.

Встановлення та монтаж

Професійно та кваліфіковано подібні послуги надає наша компанія, причому огляд об'єкта проводиться безкоштовно, що знижує загальну вартість пожежної сигналізації в цілому, її проектування з подальшим монтажем.

Охоронно-пожежна сигналізація

Також велике значення має метод монтажу, наприклад, дротова або бездротова система з урахуванням прокладання кабельної мережі, скритної, або зовнішньої, а також вибір самої системи оповіщення відповідно до побажань замовника, імпортної або вітчизняної системи.

Всі ці нюанси індивідуального підходу до кожного окремого об'єкта в кінцевому підсумку формують вартість пожежної сигналізації. Тому з цих питань слід звертатися до фахівців, майстрів цієї відповідальної справи, які допоможуть Вам оперативно вирішити всі питання, а також монтувати саму оптимальну систему пожежної сигналізації, відповідно до параметрів об'єкту.

Назад в: Охоронна сигналізація, Безпека 27-09-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Пожежна сигналізація з GSM модулем: принцип роботи
Пожежна сигналізація з GSM модулем: принцип роботи

При загорянні вогонь шириться з дуже високою швидкістю. Тому, чим раніше стане відомо про виникнення вогнища займання, тим більше можливостей...

Вартість на обслуговування пожежної сигналізації
Вартість на обслуговування пожежної сигналізації

Ціна на обслуговування пожежної сигналізації залежить від багатьох складових, що включають у себе як комплекс робіт по обслуговуванню самої...

Обслуговування охоронно-пожежної сигналізації: профілактика
Обслуговування охоронно-пожежної сигналізації: профілактика

Ціни на обслуговування пожежної сигналізації сьогодні варіюються залежно від того, яку систему забезпечення безпеки слід обслуговувати та...

Всі статті