+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як розрахувати кут огляду камери відеоспостереження?

Як розрахувати кут огляду камери відеоспостереження?

Обираючи якісну відеокамеру для спостереження повинно враховуватися багато параметрів: тип корпусу, світлочутливість, дозвіл. Ще одним важливим параметром, від якого залежить якість та ефективність камери є кут огляду.

Кут огляду камери відеоспостереження визначає зону контрольовану пристроєм та залежить від фокусної відстані об'єктиву та параметрів матриці. При схожих фокусних відстанях кут огляду більше у камери з більш габаритною матрицею. Якщо розміри матриць однакові, кут огляду зростає зі зменшенням фокусної відстані.

Обираючи певні значення кутів можна організувати відеоспостереження практично за будь-якою територією, але тут важливо пам'ятати про ограничивающем фактори, якими є рівень деталізації зображення. Збільшуючи контрольовану площу, ми зменшуємо ступінь деталізації.

Як розрахувати кут огляду

Щоб система повністю відповідала вашим вимогам необхідно на етапі проектування визначити її завдання. Якщо відеоспостереження ведеться з метою загальної оцінки ситуації – можна застосовувати ширококутні об'єктиви. Для того, щоб мати можливість ідентифікувати дрібні предмети необхідно використовувати об'єктиви з великою фокусною відстанню, кут огляду яких буде менше.

Оскільки існує залежність кута огляду від фокусної відстані, проводиться розрахунок останнього, а потім дані зіставляються:

F=R*A/L,

де:

  • F – фокусна відстань (мм);
  • R – відстань до місця спостереження (м);
  • A – сторона матриці (мм);
  • L – розмір об'єкту (м).

Проводячи розрахунок, потрібно пам'ятати, що об'єкт в даному випадку займе всю ширину, або висоту екрану монітору. Розрахунок для області екрану буде виглядати так:

L'=100*L/h,

де: h – розмір об'єкту на моніторі, %.

Кут огляду камери відеоспостереження

Пам'ятайте, що об'єктив здатний забезпечити різкість зображення у певних межах, які називаються глибиною різкості. Це також обмежує розмір зони спостереження відеокамери.

Назад в: Відеоспостереження, Безпека 19-10-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Технічне обслуговування систем відеоспостереження
Технічне обслуговування систем відеоспостереження

У наш час стало обов'язковим охороняти об'єкт від пожежі, витоку газу тощо, а також від несанкціонованих проникнень і таке iнше. Загалом,...

Як вибрати відеоспостереження, поради професіоналів
Як вибрати відеоспостереження, поради професіоналів

Досягнення в сфері технологій вражають свідомість звичайної людини. Систем забезпечення безпеки на даний момент існує величезна кількість....

Який вибрати кабель для передачі відеосигналу?
Який вибрати кабель для передачі відеосигналу?

Для того щоб відеосигнал потрапив з пункту А в пункт Б, він повинен пройти через передавальне середовище.Виникає питання, який вибрати кабель...

Всі статті