+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Як зробити контур заземлення одноповерхового будинку?

Як зробити контур заземлення одноповерхового будинку?

Заземлення призначене для захисту людини від електричного струму, а також воно захищає квартири та інші будови від пожеж.

З ростом технічного прогресу, багато людей роблять заземлення в цілях захисту комп'ютера та телекомунікаційних систем, для їх нормального функціонування, із застосуванням окремого так званого «чистого» заземлення, окремого від заземлення будівлі, що абсолютно неправильно, так як помилкове та навіть більше того, воно небезпечне для життя та здоров'я користувача комп'ютерної техніки.

Вимірювання опору

Опір контуру заземлення, як правило 4 ОМ, А опір чистого заземлення 10 ОМ, тому при 220 Вт максимального струму на пошкодженій лінії, цього струму буде не достатньо для того, щоб спрацював автоматичний вимикач, якщо він з номіналом 16 А, то для термінового відключення струму потрібен електромагнітний роз'єднувач в 45-100 А. Таким чином, якщо минаючий струм буде в 15,7 A, захист не відреагує та не відключиться не упізнає аварійну ситуацію. А доторкаючись до цього приладу, людина потрапить під напругу.

До того ж, не товсті дроти та інтерфейсні елементи будуть нагріватися через різницю потенціалів між екранами мережевих кабелів та корпусом, що виведе з ладу техніку, та навіть можливе загоряння.

Монтаж контуру заземлення

Всіма цими тонкощами володіють лише фахівці, до яких і слід звертатися в разі потреби монтажу заземлення, тому що тільки вони знають як зробити контур заземлення правильно, щоб уникнути наслідків у вигляді виходу з ладу комп'ютера техніки, та навіть загоряння, що небезпечно для життя і здоров'я людей.

Заземлення одноповерхового будинку

Ураження струмом, залежить від безлічі причин та факторів, знанням яких володіють виключно фахівці, професіонали в області систем заземлення, до яких обов'язково потрібно звертатися, якщо Вам потрібно зробити цю складну роботу, нюансами якими володіють лише фахівці, які підкажуть Вам, як зробити контур заземлення, або зроблять його самі, що більш розумно, так як це пов'язано з ризиком для Вашого життя та здоров'я.

Назад в: Заземлення, Електрика 30-09-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Норми заземлення та використання ППЕ
Норми заземлення та використання ППЕ

Дана стаття допоможе дізнатися які норми заземлення регламентуються «Правилами пристроїв електроустановок (ППЕ)». Частини електроустановок, які не...

Модульно-штирьове заземлення: огляд компонентів
Модульно-штирьове заземлення: огляд компонентів

Заземлення дає можливість запобігти до ураження електричним струмом людини, при зіткненні його з корпусом побутового приладу з виниклим на...

Вимоги до заземлення електричних установок більш 1000В
Вимоги до заземлення електричних установок більш 1000В

Заземленням електроустановки називають умисне електричне з'єднання цієї установки з заземлюючими пристроями. Згідно ПУЕ (правилам улаштування...

Всі статті