+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як правильно зробити вентиляцію гаражу?

Як правильно зробити вентиляцію гаражу?

Як правильно зробити вентиляцію гаражу? Дуже важливе питання для власників. Правильна вентиляція гаражу, позбавить від шкідливих випарів та газів, зберігаючи Ваше здоров'я.

Бажано використовувати вентиляцію, з 6-10 кратним обміном повітря, для чого застосовують три режими:

  • механічний;
  • природний;
  • змішаний або комбінований.

В кінцевому підсумку Ви отримаєте хорошу та правильну вентиляцію гаражу, що в значній мірі вбереже Ваше здоров'я.

Природна вентиляція

Природний повітрообмін увазі установки грат внизу воріт горожа, яка забезпечить приплив свіжого повітря зовні, а видалення забрудненого повітря, здійснюється шляхом витяжного дефлектора в кінці повітровіду, трубу монтують на протилежній воротам стороні, причому варто враховувати, що багато залежить від температури повітря зовні та всередині, а також від вітру, що в кінцевому підсумку визначає функціональність системи вентиляції.

Комбінована система

Також можна встановити вентилятор в трубу воздуховода, і тоді Ви отримаєте хорошу комбіновану вентиляцію гаражу, але є недолік у вигляді підігріву та фільтрації. Також необхідна безперервна робота вентилятора, але всі ці недоліки легко усунути. Правильна вентиляція гаража не тільки збереже Ваше здоров'я, але й створить комфортні умови для тривалого перебування впомещеніі, що необхідно під час ремонту автомобіля, а це часом займає весь день, або навіть більше.

Механічна система

Механічна система без недоліків, вона подає та видаляє повітряні маси за допомогою припливної та витяжної систем, причому припливна система включає в себе наявність нагрівача, фільтра та вентилятора.

Механічна система вентиляції гаража

Хороший гараж повинен мати гарну та правильну вентиляцію, освітлення, електророзвідки, умивальник, решітку для стоку води, полиці та шафи для запчастин та інструментів, а також обладнання для ремонту та звичайно ж в обов'язковому порядку вогнегасник та іншi засоби охоронно-пожежної сигналізації, такі як ящик з піском на випадок загоряння, що по зведеннях статистики відбувається досить часто.

Ворота гаража слід зробити надійними, але в теж час зручними у застосуванні, наприклад секційними, рулетними або підйомно-поворотними та можуть відкриватися автоматично або механічно.

Загалом влаштуйте Ваш гараж з повним оснащенням зручностями, тому не для кого не секрет, що для чоловіка гараж, це місце де він проводить багато часу, та для душі теж.

Назад в: Різне 30-09-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як зробити монтаж комунікацій на заводі?
Як зробити монтаж комунікацій на заводі?

Проектування та монтаж комунікацій на великому об'єкті кшталт фабрики є складним завданням для професіоналів. Але подібні труднощі...

Як зробити вентиляцію у приватному будинку?
Як зробити вентиляцію у приватному будинку?

Сучасні будівлі та будови герметичні, в зв'язку з чим, зростає роль вентиляції в житловому будинку, що має забезпечити приплив свіжого...

Принцип роботи витяжної вентиляції у медустановах
Принцип роботи витяжної вентиляції у медустановах

Монтаж витяжної вентиляції у медичних установах здійснюють фахівці даної сфери діяльності, які досконало володіють знаннями та навичками...

Всі статті