+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Як зробити вентиляцію в гаражі?

Як зробити вентиляцію в гаражі?

Вентиляція в гаражі, насправді, дуже важлива функція по забезпеченню чистого повітря, що має велике значення для здоров'я людини, тому слід точно знати, як зробити вентиляцію в гаражі. І виконати цю роботу правильно та якісно, тим самим забезпечивши її функціональність найкращим чином.

Якісно та правильно встановлена вентиляція – це запорука Вашого здоров'я, перш за все, так як Ви будете дихати чистим повітрям без шкідливих домішок газів та інше. А також, хороша вентиляція збереже кузов Вашого автомобіля таким, яким він був у момент покупки, позбавивши приміщення від надлишків вологості в повітря, та забезпечивши добрий повітрообмін.

Основною функцією, яку має виконувати правильно змонтована вентиляція, є видалення водяної пари, що утворилися через попадання дощу в гараж, тощо. А також, провітрювання приміщення від шкідливих для людини газів і випарів. Крім того, добре провітрюване гаражне приміщення позбавить від конденсату, що скупчується на стінах та на стелі.

Хороша вентиляція забезпечить швидку просушку машини після їзди в негоду, а також стабільно буде просушувати оглядову яму, що дуже важливо під час ремонту машини.

Монтаж системи вентиляції

Ця стаття допоможе Вам визначитися з вибором системи вентиляції, а також навчить Вас тому, як зробити вентиляцію в гаражі самостійно, правильно, з найбільшою ефективністю функціонування.

Всі ці функції, що покладаються на систему вентиляції, будуть стабільно виконуватися, якщо Ви справите монтування вентиляції правильно.

Система вентиляції

Як правило, буває достатньо правильно зробленої природної вентиляції, але також можна в цілях поліпшення повітрообміну, використовувати комбіновану систему вентиляції, яка включає в себе наявність вентилятора, встановленого на видув, що забезпечить хороший приплив свіжого повітря.

Проектування та розрахунок

Бажано попередньо зробити розрахунки, які допоможуть визначитися з діаметром труб, виходячи з розмірів Вашого гаража. Таким чином, на 1 кубометр простору, вимагається отвір в 15мм діаметром, та відповідно прорахувавши кубатуру гаража, Ви дізнаєтеся необхідний Вам діаметр труби для найкращого повітрообміну.

Використовують, як правило, протилежні сторони гаража, під воріт, з сіткою піддув, а через трубу видув, причому, чим труба довше, тим краще повітрообмін, при поганій тязі допоможуть вентилятори. Також, можна оснастити вентиляцію, передбачивши всі особливості приміщення та параметри гаража іншими видами систем вентиляції.

А також можна звернутися до фахівців, які досконало володіють навичками та знають, як зробити вентиляцію гаража правильно, з урахуванням всіх особливостей приміщення.

Назад в: Різне 27-09-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Навіщо потрібна спринклерна система пожежогасіння на судні?
Навіщо потрібна спринклерна система пожежогасіння на судні?

Встановлення спринклерної системи пожежогасіння на судні виконує важливу роль у гарантуванні безпеки як людей, так і устаткування, а також...

Природна вентиляція багатоповерхових житлових будинків
Природна вентиляція багатоповерхових житлових будинків

Природна вентиляція багатоповерхових житлових будинків являє собою складний комплекс систем повітрообміну, в цілях створення мікроклімату в...

Як зробити вентиляцію у приватному будинку?
Як зробити вентиляцію у приватному будинку?

Сучасні будівлі та будови герметичні, в зв'язку з чим, зростає роль вентиляції в житловому будинку, що має забезпечити приплив свіжого...

Всі статті