+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як зробити паркан з колючого дроту?

Як зробити паркан з колючого дроту?

Існує чимало методів захисту свого майна та території від проникнення небажаних гостей та одним з найдоступніших є механічні перешкоди. Спочатку огорожі застосовували для розширення пасовищ у тваринництві. Натягнута між опорами колючий дріт є серйозним та досить небезпечною перешкодою, як для тварин, так і для людини. Зробити паркан з колючого дроту можна, або самостійно, або за допомогою фахівців.

Види колючого дроту

В даний час звична колючий дріт володіє більш високими експлуатаційними характеристиками завдяки захисному покриттю з цинку, або полімерів.

Сучасні варіанти колючого дроту являють собою смугу з гострими лезами, вирубану зі сталі. Такий дріт виготовляється із застосуванням сучасних технологій, називається армованої колючої стрічкою (АКЛ) та має захисне покриття з цинку, що зумовлює її довговічність та високі характеристики. Існують різні модифікації таких виробів, що мають вигляд скрученої стрічки (АСКЛ). Більш поширена назва такого дроту – Егоза. Вибір діаметра витків залежить від цілей, які переслідуються установкою захисного огородження.

Встановлення огорожі з колючого дроту

Для проведення монтажних робіт знадобляться опори, фурнітура (скоби, кронштейни), бур. Опорами можуть служити т-образні металеві, або дерев'яні стовпи.

Перший етап робіт – розмітка території під установку опорних стовпів. За допомогою бура в намічених місцях роблять шурфи глибиною до одного метра. Установку стовпів виробляють із заповненням порожнеч щебенем та землею. Потім переходять до фіксації дроту на опорах.

Колюча проволока

Монтаж починають знизу, на висоті близько 30 сантиметрів від землі. Фіксацію дроту проводять за допомогою монтажних скоб. На металевих опорах скоби затягують плоскогубцями, а на дерев'яних їх можна закріпити за допомогою цвяхів. Після закінчення робіт на першому стовпі виконують протяжку дроту до другої опорі та процес повторюється. Забір стандартних розмірів складається з чотирьох напрямних.

При монтажі забору з колючого дроту необхідно дотримуватися елементарних правил техніки безпеки. Роботи рекомендується проводити у світлий час доби та в безвітряну погоду. При проведенні робіт необхідно використовувати спецодяг та захищати руки спеціальними подовженими рукавицями, які також оберігають та зап'ястя.

Назад в: Охорона периметру, Безпека 24-10-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Технічні засоби охорони периметра та об'єктів
Технічні засоби охорони периметра та об'єктів

З практики роботи служб безпеки при охороні об'єктів прийнято виділяти шість основних зон території, що охороняється, де зоною № 1 вважається...

Обладнання для охорони периметру: вибір системи
Обладнання для охорони периметру: вибір системи

Обладнання охорони периметру, можна розглядати як окрему систему безпеки в охоронній сигналізації, головним призначенням якої, є виявлення...

Навіщо потрібна система периметральної охоронної сигналізації?
Навіщо потрібна система периметральної охоронної сигналізації?

Сьогодні люди найчастіше використовують автономні охоронні сигналізації, можливо тому, що коштують вони дешевше, та призначені, в основному,...

Всі статті