+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Як зробити заземлення медичного закладу?

Як зробити заземлення медичного закладу?

У медичних установах, дуже багато апаратури, для ефективної роботи якої, потрібно заземлення. Виключно професіонали володіють навичками подібного роду, а лише вони точно знають, як зробити заземлення медичного закладу, що відповідає всім вимогам та приписам?

Захисне заземлення, роблять, перш за все, для захисту від електротравматизму, а також для захисту електромедичної апаратури від виходу з ладу, а також від загоряння. Металеві елементи апаратури можуть потрапити під напругу, такі як штативи, корпуси та інші деталі, та призвести до ураження струмом персоналу або інших людей. В результаті, можливе пошкодження ізоляції може призвести до травматизму людей, а також до виходу з ладу медичної апаратури та навіть загоряння. Тому так важливо знати, як зробити заземлення, яке вбереже від всіх проблем, що виникають при використанні апаратури без заземлення.

Проектування та монтаж

У медичних установах повинні бути заземлені всі металеві шафи, штативи, корпуси ванн, трубопроводи, корпуси апаратури, з'єднані в єдину систему та в загальну лінію заземлення. Причому, всю цю важливу роботу варто робити грамотно, правильно та професійно, з тим, щоб забезпечити надійний захист людей, а також медичної апаратури, щоб уникнути інцидентів. Для чого в обов'язковому порядку слід звертатися до фахівців, які досконало володіють мистецтвом того, як зробити заземлення грамотно, та у відповідності з діючими нормами та приписами.

Система заземлення

Захисне заземлення потрібно для того, щоб отримати малий опір між металевими частинами апаратури і землею. З'єднання у порівнянні з тілом більш низького, що не повинне бути вище 24В. Також дуже важливо, щоб були враховані норми приписи ПУЕ (Правил улаштування електроустановок), а також в повній мірі СНиП (Будівельні норми та правила). Як і інструкції по тому, як зробити заземлення правильно з урахуванням всіх приписів з метою ефективного захисту людей, а також медичної апаратури від виходу її з ладу та спалаху.

Всіма цими навичками володіють фахівці, які забезпечать апаратуру такими оберігають заходами, як подвійна ізоляція, захисне відключення.

Назад в: Заземлення, Електрика 30-09-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Переносне заземлення: будова та призначення
Переносне заземлення: будова та призначення

Переносне заземлення – це пристрій, що використовується при роботах на відключених струмопровідних частинах різних електроустановок, що захищає...

Скільки буде коштувати заземлення в приватному будинку?
Скільки буде коштувати заземлення в приватному будинку?

Заземлення необхідне для безпеки людини й схоронності будови та являє собою навмисне електричне з'єднання з ґрунтом об'єкта. Заземлення в...

Різні методики вимірювання заземлення
Різні методики вимірювання заземлення

Існують різні методики вимірювання заземлення, та всіма цими методиками досконало володіють фахівц. Професіонали цієї сфери діяльності...

Всі статті