Каталог
+380Показати номер

Як зробити заземлення в будинку своїми руками?

Як зробити заземлення в будинку своїми руками?

Заземлення являє собою електричне з'єднання електроприладу, або іншого предмету з провідного матеріалу з землею та включає в себе металеве заземлення, що має на увазі контакт із землею та заземлюючого проводу, який з'єднує електроприлад з заземлювачем. Головним завданням заземлення є захист людини від струму.

Переваги системи заземлення

Ця стаття навчить Вас, як зробити заземлення в будинку своїми руками, і ці знання убезпечать Вас та Ваших близьких від ураження електричним струмом, а також захистять комп'ютерну систему, або іншi електроприлади від псування та навіть від загоряння. Ось чому так важливо знання того, як зробити заземлення у приватному будинку, яке допоможе Вам легко, просто та швидко виконати всю цю роботу, тим самим убезпечивши від ураження струмом та від виникнення пожежі. До того ж заземлення продовжує термін служби Ваших електроприладів, що є дуже важливим, особливо якщо електроприлади дорогі. Слід знати, що найбільш небезпечними місцями в будинку є ті, де підвищена вологість, а це кухня, ванна та інше.

Кожен провід електроприладу включеного в мережу повинен бути забезпечений трьома провідниками:

  • фазний L;
  • нульовий N;
  • нульовим захисним PE.

Не можна ні за яких умов поєднувати нульовий робочий та нульовий захисний дроти, їх не можна включати в загальний контактний затискач.

Заземлення своїми руками

Знання цих особливостей допоможе Вам у вирішенні дуже важливої задачі, та навчить як зробити заземлення в будинку правильно з дотриманням всіх правил і приписів щодо техніки безпеки, що в кінцевому підсумку убезпечить Вас та Ваших близьких від ураження струмом, а також убереже від пожежі.

Наприклад, якщо порушена ізоляція проводу якогось електроприладу, що дуже часто буває в побуті, фазний провід торкнеться нульового та відбудеться замикання, та оскільки опір в місці контакту відсутній, струм почне зростати та розплавить провід, прилад, або перегорить, або може виникнути пожежа, тому в цілях захисту від замикань встановлюються автоматичні вимикачі, який вставлений в фазний провід, та при зростанні струму він згорить та розімкне ланцюг, попередивши пожежу.

Назад в: Заземлення, Електрика 09-10-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Різновиди та принцип роботи системи пожежогасіння
Різновиди та принцип роботи системи пожежогасіння

Системи пожежогасіння призначені для запобігання пожежі та мінімізації її можливих наслідків, для уникнення людських жертв....

Як формується вартість системи пожежогасіння?
Як формується вартість системи пожежогасіння?

Вартість системи пожежогасіння визначається рядом аспектів, що включають в себе специфічні особливості кожної окремої системи....

Автоматизація вентиляції та кондиціювання приміщень
Автоматизація вентиляції та кондиціювання приміщень

Для забезпечення комфорту житлового приміщення, сьогодні, великою популярністю користується втоматизація вентиляції та кондиціонування...

Всі статті