+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як збільшити швидкість 3G-модема: інструкції та поради

Як збільшити швидкість 3G-модема: інструкції та поради

Багато користувачів, що застосовують для доступу у глобальну мережу Internet такий пристрій, як 3G-модем, часто стикаються з проблемою низької швидкості з'єднання. Звичайно, якщо для перевірки пошти, або перегляду Інтернет сторінок такій швидкості погано-бідно достатньо, то переглянути фільм, скачати файли великого об'єму, або грати в яку-небудь он-лайн гру вже практично неможливо.

Є два методи вирішення цього завдання. Перший – можна просто перейти з бездротового доступу на дротовий. Якщо ж у місцевості Вашого проживання це неможливо в силу відсутності дротового зв'язку, то для Вас існує другий метод – збільшити швидкість передачі даних, продовжуючи використовувати звичне мобільний пристрій доступу. Потрібно виконати ряд нижче перелічених дій.

Попереджаємо: так, як для цього буде необхідно внести деякі зміни в реєстр операційної системи, є можливість того, що при невірній установці ОС вона може «лягти». І так приступимо.

Збільшення швидкості передачі даних

Як збільшити швидкість 3G-модема? Щоб справити збільшення швидкості передачі даних в мережі та, відповідно, збільшити загальну швидкодію роботи системи, внесемо зміни до реєстру. Його можна відкрити через додаток Regedit – редактор реєстру, який існує всередині оболонки ОС. Потрібно ввійти в меню «Пуск» та вибрати пункт «Виконати». У вікні «Виконати» ввести regedit.

3G-модем

У вікні з'явиться редактор реєстру. З лівого боку вікна «Програми» розташоване дерево каталогів. У ньому Вам необхідно здійснити такі дії, відкриваючи кожну папку подвійним кліком лівої кнопки миші: вибрати папку HKEY_LOCAL_MACHINE/SYSTEM/CurrentControlSet/Services/Tcpip/Parameters.

У цьому вікні створіть новий параметр типу DWORD. Для цього потрібно натиснути правою клавішею миші на порожньому місці в правій частині вікна та оберіть параметр DWORD. Перейменуйте це значення в TcpWindowSize. Далі відкрийте його та поставте йому таке значення = 65535.

Потім потрібно створити ще один такий же параметр, але з ім'ям Tcp1323Opts та значенням = 0.

Крім того, налаштування потрібно застосувати і до інтернет-браузеру. Якщо Ви використовуєте Internet Explorer, то для його настройки необхідно в редакторі реєстру увійти в папку: HKEY_CURRENT_USER/Software/Microsoft/Windows/CurrentVersion/Internet Settings. Тут створіть параметр DWORD з ім'ям MaxConnectionsPerServer та параметром = 4.

Все, настройка Вашого Інтернет-з'єднання та браузера закінчена. На завершення, перезавантажте комп'ютер та модем для перевірки результатів оптимізації. Якщо все виконано правильно, швидкість повинна помітно збільшитися.

І наостанок ще декілька порад користувачам мобільного Інтернету. Коли існує необхідність просто прочитати текст на сайті, але на сторінці розташовано багато елементів, що використовують технології, як Java, або Flash. То завантаження відбувається занадто довго, а після її завершення, «гальмується», незалежно від швидкості доступу, починає сам браузер. Тут допомагає, або тимчасове відключення в ньому відповідних плагінів, або перегляд сторінки через сервери, що виробляють стиснення.

Клієнти ж браузера Opera можуть скористатися режимом Turbo. Включається та вимикається режим Turbo кнопкою у вигляді стилізованого спідометра, що знаходиться зліва в нижньому куті вікна.

Назад в: Передача даних, Інформатизація 25-03-2013

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Бездротові Інтернет мережі для різних сфер діяльності
Бездротові Інтернет мережі для різних сфер діяльності

Чому Wi-Fi мережі з кожним днем стають все більш популярними? Бездротові Інтернет мережі є сучасним міжнародним стандартом, забезпечуючи високу...

Як зробити проектування бездротової мережі на стоянці?
Як зробити проектування бездротової мережі на стоянці?

Сьогодні Інтернет потрібен не тільки суспільно-розважальним закладам, житловим будинкам та комерційним офісам, торговим центрам, парковкам та...

Структура передачі даних
Структура передачі даних

Всі ми хоч раз у житті користувалися поштою, отримували листи, подарунки, а також самі відправляли різні листи та інше. Телефон, пошта та...

Всі статті