+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як обрати АТС для офісу?

Як обрати АТС для офісу?

Основне призначення АТС – забезпечення офісів внутрішнім зв'язком з можливістю виходу на зовнішню лінію. Для середніх компаній з чисельністю співробітників до 500 чоловік можна використовувати міні-станції, розраховані на 100-200 номерів. Для динамічно розвинутих компаній буде доцільним придбати модульну расширяемую станцію – при необхідності кількість обслуговуваних абонентів можна буде збільшувати, додаючи нові модулі. Все це слід брати в розрахунок перед встановленням станцій. Про те які види та характеристики станцій та як обрати АТС для офісу – в нашій статті.

Види міні-АТС

Телефонні станції відрізняються типом обладнання та методом набору номеру. За типом обладнання вони діляться на аналогові, цифрові, гібридні. Набір номеру може здійснюватися імпульсним, або тональним методом. Сучасні цифрові та аналогові станції, як правило, використовують тональний набір номерів.

Аналогова АТС

Кілька застарілий тип АТС, але як і раніше використовуваний багатьма компаніями. Технічному розвитку аналогових АТС приділяється достатньо уваги, але на відміну від цифрових станцій вони мають обмеження за кількістю номерів, тому їх використання виправдане лише у невеликих організаціях. Перевагами аналогових телефонних станцій є їх висока надійність та приваблива вартість. Основні недоліки: погана масштабованість, габарити, необхідність у встановленні комунікацій.

Цифрова АТС

Цифрові АТС являють собою рішення, яке дозволяє об'єднати телефонну, мобільну та локальні мережі в єдину систему. Кількість обслуговуваних абонентів залежить від моделі станції.

До основних функцій цифрових станцій можна віднести:

  • підтримку аналогових телефонних апаратів;
  • підключення по інтерфейсу;
  • можливість проведення конференцій з необмеженою кількістю абонентів;
  • функція автоматичного відповіді та голосової пошти, переадресація дзвінків;
  • облік витрат на зв'язок.

Гібридна АТС

Гібридні АТС – це станції, в конфігурації яких передбачено наявність гібридних портів. Вони можуть бути як цифрові, так і аналогові. До портів аналогових станцій можна підключити системний, або звичайний побутовий телефон, консоль. Цифрові гібридні АТС можуть взаємодіяти як з аналоговими пристроями, так і з цифровими – принтер, ПК і так далі.

Гібридна АТС

Основними критеріями вибору станцій для офісу є функціональні можливості та кількість абонентів, що підключаються. Крім основних сучасні АТС можуть мати цілий ряд додаткових функцій, наприклад, таких як організація роботи підгруп операторів, ведення журналу вхідних та вихідних дзвінків та інші.

Назад в: Телефонія, Телекомунікації 26-10-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Принцип роботи телефонного зв'язку
Принцип роботи телефонного зв'язку

Телефонний зв'язок – передача звукової інформації з телекомунікаційних ліній. Принцип роботи телефонного зв'язку базується на передачі...

Автоматична телефонна станція: склад та можливості
Автоматична телефонна станція: склад та можливості

Ви вирішили налагодити на вашому підприємстві якісні комунікації між працівниками за допомогою системи телефонного зв’язку на базі міні-АТС,...

Запис телефонних розмов – складова бізнес процесу
Запис телефонних розмов – складова бізнес процесу

Велика кількість компаній створюють call-центри, які призначені для обслуговування клієнтів та надання їм різного роду консультаційної...

Всі статті