+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як вибрати CDMA мережу? Можливості CDMA зв'язку

Як вибрати CDMA мережу? Можливості CDMA зв'язку

CDMA – один зі стандартів стільникового зв'язку, де будь голосовий потік відзначений власним унікальним кодом. Він передається на одному каналі разом з іншими закодованими голосовими потоками. Мережі CDMA стандарту мають велику кількість переваг та можливостей, у порівнянні з іншими стандартами.

Переваги та можливості CDMA зв'язку

Висока якість голосового зв'язку. Якість мови, яка передається за допомогою системи CDMA, дуже близько до якості мови, переданої по провідному каналу зв'язку. А оскільки через CDMA-канали передається не тільки голос, але також та інша інформація, велику цінність має практично повна відсутність перешкод.

Менше (в сотні разів) значення вихідної потужності, у порівнянні з іншими сучасними стандартами зв'язку. Якщо розглядати такі важливі фактори, як вплив випромінювання від стільникового телефону на організм людини та тривалості роботи трубки без підзарядки акумулятора, то можна зрозуміти, чому мале значення вихідної потужності є перевагою зв'язку CDMA.

Широка зона покриття. Новітні технології та алгоритми обробки сигналів дозволяють охоплювати більшу місцевість, ніж інші стандарти зв'язку.

Якісний прийом в тунелях та будівлях. Приймається мережею сигнал складається відразу з декількох поширених сигналів. Це дозволяє пристрою, підключеному до CDMA, без втрати якості працювати та в бетонних будівлях, та в тунелях.

Високий рівень конфіденційності зв'язку. Широкосмуговий сигнал CDMA не тільки дуже важко розкодувати – його складно навіть виявити.

Висока швидкість навігації в Інтернеті. На сьогоднішній день комп'ютерні модеми працюють на середній швидкості – 56 Кбіт/с. Мобільні телефони (без використання GPRS) – ще повільніше. Новітні технології CDMA дозволяють підтримувати швидкість з'єднання з Інтернет до 153 Кбіт/с.

Існують кілька різновидів CDMA-каналів:

  • CDMA2000;
  • CDMA2000 1X;
  • CDMA2000 1X EVDO.

Практична різниця між CDMA-модемами, що підтримують той чи інший різновид CDMA, полягає в швидкості навігації в мережі. Так, CDMA2000 забезпечує передачу даних зі швидкістю до 153 кб/с. Це дозволяє користуватися послугами голосового зв'язку, передавати СМС та MMS-повідомлення, працювати з інтернетом, електронною поштою та базами даних.

CDMA-модем

CDMA2000 1X передає дані на швидкості до 2,4 Мб/с в прямому каналі, в зворотному – до 153 к/с. Ця система зв'язку відповідає вимогам 3G та дозволяє користуватися широким спектром послуг, включаючи передачу відео в режимі онлайн.

CDMA2000 1x EVDO: 4,9 Мб/с (прямий канал) та 2,4 Мб/с (зворотний канал). Застосування мереж CDMA2000 1x EVDO – це покращена робота додатків, які чутливі до тимчасових затримок. Наприклад, відеотелефонія, мережеві ігри та інші.

Вибирають ту чи іншу мережу для роботи в ній відповідно до поставлених завдань, які необхідно реалізувати за допомогою CDMA-канала.

Назад в: Телефонія, Телекомунікації 12-12-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як організувати телефонію в офісі?
Як організувати телефонію в офісі?

Одним з компонентів забезпечення роботи сучасного офісу є якісна багатоканальна телефонія. Сьогодні кожна організація вирішує для себе...

Якими перевагами володіє програмна АТС для Windows?
Якими перевагами володіє програмна АТС для Windows?

Програмною АТС називається програма, що працює на звичній для звичайного користувача операційної системи, що не вимагає особливої кваліфікації...

Що таке биллингова система?
Що таке биллингова система?

Перша білінгова система (БС) з'явилася в 1868 року. Та була призначена головним чином для операторів телеграфного зв'язку (для...

Всі статті