+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Как выбрать дверной доводчик?

Как выбрать дверной доводчик?

Як часто Ви помічали в магазинах, банках та торгових центрах двері з плавним закриттям? Така технологія використовується повсюдно, і багато хто замислюється про встановлення подібної функції. За автоматичне закриття відповідає стандартна пружина, в той час як плавність, забезпечує дверний доводчик.

Як працює дверний доводчик?

Подібна система проста до неможливості – двері відтягує пружину, яка передає напругу на доводчик. У вільну камеру пристрою відразу перетікає масло (всередині є два клапана), а за рахунок гідравліки і масла двері закривається плавно. У самій гідравліці є два гвинти, які і відповідають за швидкість протікання рідини. Випливаючи із загальної системи, дверний доводчик встановлюється суто під напрямок двері – в іншому випадку в монтажі не буде сенсу.

Які види доводчиків?

Вибір дверного доводчика справа серйозна. Необхідно враховувати ширину, масу двері і вітрове навантаження. Потрібно розуміти, який вид доводчика необхідний.

Існує кілька видів дверних доводчиків:

  • підлогові – купують при необхідності приховати пристрій, найчастіше встановлюють в ТЦ для презентабельності;
  • верхні – частіше зустрічаються, адже їх видно зверху двері (особливо в житлових будинках). Мають зубчастий привід або стрижень;
  • приховані – мають ковзний доводчик і відрізняються меншим розміром. Ховаються в корпусі петлі.

Монтаж пристрою на двері

Звичайно, можна особисто зробити всю роботу, проте куди безпечніше звернутися до майстра, адже варто враховувати стандарти і рекомендації виробника пристрою. Замовити монтаж доводчика двері можна тут.

Дверний доводчик

Коли установка проведена на професійному рівні, то двері буде без праці закриватися плавно і рівномірно. Регулювати натяг і «швидкість» закриття можна за допомогою двох гвинтів на основний діапазон градусів і гальмування двері (варто пам'ятати про періодичної регулюванні системи). Необхідно також враховувати якість петель двері. Погодьтеся, якщо двері будуть стояти «косо-криво», то ніякий механізм не вирішить проблему.

Рекомендації до експлуатації

Після установки пристрою необхідно запам'ятати деякі правила використання, щоб не довелося бігти за новим механізмом. Зі 100% впевненістю кожен з нас «тягнув» двері, щоб швидше закрити. Саме це і не варто робити! Хочете прискорити процес закриття? Перетягніть гвинти. Не варто використовувати «старий добрий спосіб» з підкладанням під двері каміння і палиці, щоб залишити двері відкритими. Запам'ятайте, всередині знаходиться поршень і масло. Якщо шестерні і масло витече – дверний доводчик не вийде відремонтувати. Якщо необхідно періодично тримати двері відчиненими, просто виберіть універсальний довідник з функцією hold-open, який утримуватиме двері в установленому положенні без ризиків поломки.

Назад в: Контроль доступу, Безпека 20-07-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Пристрій домофона та його елементи
Пристрій домофона та його елементи

Особиста безпека громадян, їх житла та іншого майна у всі часи був одним з найактуальніших питань. Не виняток і наш час. Раніше...

Що таке турнікет трипод?
Що таке турнікет трипод?

Що таке турнікет трипод? Це один із найпростіших за конструкцією типів турнікетів. Вони є дуже популярними завдяки своїм невеликим габаритам,...

Домофон та електромеханічний замок: схема монтажу
Домофон та електромеханічний замок: схема монтажу

Не секрет, що сьогодні у багатьох споживачів виникає необхідність встановити електромеханічний замок своїми руками. Причина может бути в...

Всі статті