+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як вибрати та встановити охоронні відеокамери?

Як вибрати та встановити охоронні відеокамери?

Відеоспостереження, як одна з складових охоронних заходів досить давно та широко встановлюється та експлуатується у всіх типах приміщень, як автономно, так і у комплексних системах безпеки. Для цього використовуються так звані охоронні відеокамери. Розглянемо цей вид охорони та захисту житлових, офісних, комерційних та виробничих приміщень, а також охоронюваних територій докладніше.

Основним завданням відеоспостереження є огляд ділянок у приміщенні, а також можливість віддаленого спостереження, за не вселяючими довіру відвідувачами, або клієнтами.

Усі камери охоронного відеоспостереження умовно поділяються на стаціонарні та керовані, які в залежності від умов роботи, відносять до камер для приміщень та вуличним камерам.

Внутрішні, стаціонарні відеокамери ділять на:

  • стандартні;
  • купольні;
  • циліндричні.

Вибор відеокамер

При виборі відеокамер, для потреб охоронного спостереження, потрібно враховувати такі характеристики, як світлочутливість (залежність якості зображення від кількості світла), дозвіл відеокамери (кількість телевізійних ліній), фокусна відстань об'єктива та його тип, тип корпусу та діапазон температур, в яких камері доведеться працювати.

Вибір відеокамер

При установці відеокамер на вулиці, потрібно використовувати об'єктиви з автоматичною діафрагмою, якою буде керувати сама камера в залежності від освітлення, для відеоспостереження за рухомими об'єктами, потрібно застосовувати об'єктив камер спостереження із змінною віддалено фокусною відстанню, тут відеокамера повинна бути поворотною. Тип корпусу охоронної відеокамери повинен враховувати діапазон її робочих температур. Для установки на вулиці рекомендується герметичний корпус з автопідігрівом.

При установці систем відеоконтролю на промислових підприємствах, у цехах з горючими та вибухонебезпечними речовинами охоронні відеокамери встановлюють у спеціальні вибухозахищені бокси. Крім цього дуже важливо правильно вибрати місце та висоту установки камери спостереження, для забезпечення максимального огляду та для мінімізації витрат по монтажу та сервісному обслуговуванню. Необхідно також визначитися з типом відеокамери спостереження. Які камери краще використовувати цифрові, або аналогові.

Аналогові системи відеоконтролю переважніше при малій кількості об'єктів, за якими ведеться спостереження, та коли не обов'язкова висока якість відеозапису. У них зображення записується на жорсткий диск.

Цифрові системи відеоконтролю більш функціональні, ніж аналогові, крім того є більш широкі можливості для передачі звуку. Робота з такими системами більш спрощена через використання специфічного програмного забезпечення.

Правда, установка цифрової системи відеоспостереження більш складна та дорога, ніж аналогового, зате це окупається простотою подальшого сервісного обслуговування та можливого оновлення системи. На багатьох підприємствах з успіхом використовується змішана/гібридна система відеоспостереження.

У класичних системах відеоконтролю використовуються кольорові, або монохромні/чорно-білі відеокамери та монітори. Чорно-білі пристрої більш кращі з-за якості переданого зображення та швидкості запису інформації, але кольорові камери можуть бути використані, якщо необхідно найбільш точно ідентифікувати спостережуваний/підозрюваний об'єкт.

Таким чином, вибрані вами охоронні відеокамери повинні бути максимально надійними, адекватно відповідати вимогам поставлених завдань спостереження, контролю доступу на об'єкти, або офіси компаній, здійснювати якісне спостереження, відео аналіз, реєстрацію відвідувачів, бути доступними при обслуговуванні та ремонті.

Назад в: Відеоспостереження, Безпека 01-03-2013

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як використовуються поворотні IP-камери відеоспостереження?
Як використовуються поворотні IP-камери відеоспостереження?

Цифрові технології постійно вдосконалюються, пристрої для відеоспостереження стає все складніше та, в той же час, доступніше та надійніше....

Як встановити камери зовнішнього відеоспостереження?
Як встановити камери зовнішнього відеоспостереження?

Зовнішні камери відеоспостереження, відрізняються від тих, що встановлюють всередині приміщень, особливо тим, що у них повинен бути міцний...

Сучасний безпровідний відеонагляд
Сучасний безпровідний відеонагляд

В останні роки основною тенденцією розвитку інноваційних технологій стала компактність, мобільність та простота у використанні. У сучасному...

Всі статті