+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як обрати камеру відеоспостереження для вулиці?

Як обрати камеру відеоспостереження для вулиці?

Для того, щоб обрати камеру відеоспостереження для вулиці слід визначити умови експлуатації. До них відносяться змінний рівень освітленості, від яскравого сонячного світла до сутінків та нічного режиму. Важливо враховувати ймовірність механічних пошкоджень, від падіння сторонніх предметів до навмисного псування обладнання. Також, не варто забувати про якість зображення картинки в умовах підвищеної вологості.

Робота відеокамери при різних умовах освітленості

Для кожного типу матриць існує свій оптимальний рівень освітленості, при якому зберігаються її нормальні робочі характеристики. При змінах рівня освітленості застосовуються різні методи корекції роботи камер для відеоспостереження. При надлишку світла вдаються до зміни часу експонування, або авторегулюванням діафрагми. Реалізація першого методу дешевше, але зменшення часу експонування може призвести до часткової втрати інформації при контролі зони швидкорухомих об'єктами. До того ж діапазону регулювань у деяких випадках буває недостатньо, тому даний метод найчастіше використовують у бюджетних камерах.

Відеокамера для вулиці

Для систем безпеки, до яких пред'являються особливі вимоги, рекомендується використовувати камери з автоматичною зміною діафрагми – вони дорожче, але позбавлені недоліків описаних вище та позбавлють від необхідності розрахунку освітлення перед організацією спостереження.

При низькій освітленості оптимальним рішенням є підвищення чутливості матриці, але існують та альтернативні рішення:

  • Режим день-ніч. Застосовується ІЧ-фільтр, відфільтровують непотрібний спектр світла. Камера при його активації працює у монохромному режимі, в якому пристрій володіє більш високою світлочутливістю.
  • Камера з двома сенсорами – кольоровим та чорно-білим.
  • Використання ІЧ-підсвічування.

Негативні фактори навколишнього середовища

Для виключення впливу несприятливих факторів навколишнього середовища при монтажі відеоспостереження застосовуються спеціальні гермо- та термокожухи.

Споживачеві доступні наступні варіанти реалізації даних способів захисту:

  • інтегрований – камера захищається в заводських умовах;
  • індивідуальний – комплектуючі (кожух, підігрів, вентиляція) підбираються перед установкою камери.

Перший варіант є більш дешевим, але другий дозволяє максимально адаптувати камеру відеоспостереження до наявних умов.

Що стосується захисту від механічних пошкоджень, то це питання більшою мірою є організаційним, але ряд сучасних моделей дійсно володіє високою вандалостійких.

Назад в: Відеоспостереження, Безпека 23-10-2015

Оцініть публікацію?

Відповісти
Дякую за цікаву статтю! Скажіть, будь ласка, чи можна її розмістити на нашому сайті?
Відповісти
Так Ви можете розмістити статтю на вашому сайті, при обов'язковій умові зворотного посилання на сайт автора статті, або безпосередньо на статтю.
Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Чи робити технічне обслуговування систем відеоспостереження?
Чи робити технічне обслуговування систем відеоспостереження?

Проведення робіт з обслуговування всіх компонентів системи відеоконтролю – це організація та проведення певних дій, покликаних підтримувати...

Як вибрати камеру відеоспостереження?
Як вибрати камеру відеоспостереження?

Відеоспостереження сьогодні дуже популярне та застосовується повсюдно, оскільки відмінно справляється з функцією гарантування безпеки. Саме...

Правила та особливості встановлення відеоспостереження
Правила та особливості встановлення відеоспостереження

У даній статті розглядаються основні правила та особливості встановлення відеоспостереження, які допоможуть організувати якісне та надійне...

Всі статті