+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як вибрати обладнання для відеоконференцій?

Як вибрати обладнання для відеоконференцій?

Відеоконференція – це різновид комунікаційних послуг, який дозволяє створити віддалене спілкування зручним, простим та дешевим, найбільш наближеним до реального живого спілкування. Послуги відеоконференцзв'язку дають можливість помітно зменшити витрати на зв'язок та заощадити час.

З розвитком IP-технологій та здешевленням вартості IP-телефонії, відеоконференції стали більш доступні. Вони впроваджуються майже в усі сфери нашої життєдіяльності.

Широкий розвиток відеоконференцзв'язок (ВКС) отримала в області бізнесу. Вона дозволяє провести конструктивні переговори відразу з декількома партнерами, що знаходяться навіть на різних континентах. Подібні наради приносять безліч нових можливостей в бізнес-сферу, дозволяють скорочувати витрати грошові та часові, що витрачаються на переговори знаходяться у різних містах чи країнах філій підприємства.

Відеоконференцзв'язок

Cпеціалізоване обладнання обладнання для відеоконференцій

Для відеоконференцзв'язку необхідно спеціалізоване обладнання. Як же вибрати обладнання для проведення відеоконференцій?

Для особистих цілей цілком достатньо безкоштовного ПЗ, підключення до глобальної мережі та найпростішою гарнітури з камерою. Але для ведення відеоконференції з партнерами по бізнесу, необхідно затратити деяку суму для закупівлі обладнання.

Система для якісної відеоконференцзв'язку включає наступне обладнання:

  • термінал з кодеком, мікрофоном та відеокамерою;
  • обладнання для виведення аудіо та відеоданих;
  • серверне обладнання для ВКС;
  • спеціалізоване ПЗ;
  • мережеве обладнання з швидким каналом зв'язку, для виходу в Інтернет.

Можливо, також використання додаткового обладнання – інтерактивних дощок, освітлювального обладнання та іншого. Основним обладнанням є термінал відеозв'язку.

Одним з найпоширеніших терміналів є відеотелефон. Він за своєю суттю нагадує звичайний телефон, оснащений пристроєм виведення зображення та відеокамерою. Відеотелефон можна застосовувати для звичайних дзвінків або ж підключатися за допомогою MCU до групових конференціям з кількома учасниками. Переваги відеотелефона в простоті користування та доступною вартістю.

Відеотелефон

Інший вид терміналів для відеозв'язку називається «Директорський» та являє собою досить великий екран, з інтегрованими пристроями аудіовиходу, мікрофоном та відеокамерою. Ця апаратура коштує набагато дорожче звичайного відеотелефона та використовується для високопосадовців. Він може не тільки підтримувати групові відеоконференції, але і різні засоби огляду документів, презентацій та графіків. Цей термінал можна застосовувати як монітор до ПК, але дзвінки по звичайних телефонних мереж з його допомогою здійснити неможливо, на відміну від відеотелефона.

Комплект апаратури є основою рішень ВКС. Для якісної відеоконференцзв'язку ми могли б рекомендувати використовувати обладнання таких відомих виробників, як: Polycom, VTEL, Sony, Avaya, iPower, TANDBERG і т. п.

Назад в: Відеоконференцзв'язок, Телекомунікації 08-07-2013

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Підключення до мережі Інтернет для проведення відеоконференцій
Підключення до мережі Інтернет для проведення відеоконференцій

Відеоконференція (ВК, відеозв'язок) – це одна з стрімко розвиваються комп'ютерних технологій, що дозволяє одночасно людям чути та бачити одне...

Конференц-системи та обладнання для відеоконференцій
Конференц-системи та обладнання для відеоконференцій

Групові, або багатоточкові системи відеоконференцій (ВКЗ) призначені для проведення сеансів відеозв'язку в спеціально обладнаних дорадчих...

Організація відеоконференцій для підприємства
Організація відеоконференцій для підприємства

Дослідження в області комунікацій показали, що плідність діалогу між співрозмовниками велика, якщо у людей є можливість сприймати партнера по...

Всі статті