+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Як обрати прожектор для вуличного освітлення?

Як обрати прожектор для вуличного освітлення?

Область застосування сучасних прожекторів не обмежується тільки освітленням доріг та територій, що охороняються. Сьогодні їх використовують скрізь, де може знадобитися зконцентрований у певному куті світловий потік: рекламні білборди, фонтани, котеджі, елементи ландшафтного дизайну. Але як обрати прожектор для вуличного освітлення? – давайте дізнаємося докладніше. Залежно від типу джерела світла, прожектори діляться на світлодіодні, галогенові, металогалогенні та натрієві.

Галогенні прожектори – використовують галогенні джерела світла та характеризуються доброю передачею кольору, можуть застосовуватися для безтіньового, або точкового освітлення. Використовуються для підсвічування різних споруд, архітектурних пам'яток, рекламних конструкцій. Джерелом світла у них є галогенові лампи з широким діапазоном потужностей: від 3 до 20000 Вт та терміном служби до 4000 годин.

Металогалогенні прожектори – в їх конструкції використовуються газорозрядні лампи з яскравим холодним світлом. Такі джерела освітлення застосовуються на відкритих майданчиках (стадіонах, у концертних залах та ін.). Термін служби металогалогенних ламп – до 15000 годин.

Вуличні прожектори

Натрієві прожектори – використовують натрієві лампи, їх відрізняє відносно низька якість передачі кольору, вони дають тепле жовте світло. Їх вагомою перевагою є хороша енергоефективність, що дозволяє використовувати прожектори тривалий час та на великих площах. Широко застосовуються для підсвічування тротуарів, парків, архітектурних пам'яток. Термін служби – до 30000 годин.

Світлодіодні прожектори – як джерело світла використовують вбудовані світлодіоди, або світлодіодні лампи зроблені під цоколь. Таке освітлення має низьке енергоспоживання та дуже тривалий термін служби (не менше 50 тисяч годин). LED прожектори стійкі до несприятливих умов та можуть працювати в діапазоні температур від -30 до +40 градусів. Широко застосовуються для підсвічування підприємств, вулиць та будинків. Термін служби – до 100000 годин.

Оскільки прожектор вуличний, він повинен бути захищений від вандалів та мати відповідний клас захисту (IP), іншими словами світити у будь-яких погодних умовах. Крім того, вибираючи прожектор, потрібно звернути увагу на тип кріплення, якість збірки та матеріал корпусу.

Назад в: Освітлення, Електрика 30-06-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як виконати розрахунок освітлення для офісу?
Як виконати розрахунок освітлення для офісу?

Освітленість для офісу розраховують методом коефіцієнта використання світлового потоку (точковим методом) або за допомогою таблиць питомої...

Як зробити зовнішній монтаж кабелю?
Як зробити зовнішній монтаж кабелю?

Кожен з нас розуміє, що для нормальної роботи будь-якої електричної лінії потрібно, щоб всі її елементи були правильно з'єднані. Практика...

Як обрати світлодіодні лампи для дому?
Як обрати світлодіодні лампи для дому?

Основні переваги світлодіодних ламп, з якими вже встиг познайомитися споживач – енергоефективність та довгий термін служби. Як запевняє...

Всі статті