+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Радіорелейні системи зв'язку: застосування та можливості

Радіорелейні системи зв'язку: застосування та можливості

Радіорелейна мережа – це один з видів радіозв'язку. Вона складається з ланцюжка приймально-передавальних радіостанцій.

Принцип дії радіорелейного зв'язку полягає у створенні цілої системи ретрансляційних станцій, які розташовані на такій відстані, щоб могла бути забезпечена стійка робота.

Оператори сучасного стаціонарного зв'язку використовують радіорелейний зв'язок в основному у важкодоступних місцях: в горах, заповідниках та т.п.

Важливим фактором її розвитку є все зростаюча з часом вартість прокладки кабельної мережі.

Які можливості радіорелейного мережі?

РРЛ – це прості та ефективні рішення для оперативного розгортання та розширення вже існуючих каналів передачі голосу та даних без особливих фінансових затрат. Радіорелейні лінії зв'язку – це можливість створити гнучке, надійне та економічне рішення задач побудови, або розширення мережі. Також за допомогою РРЛ існує можливість створення резерву каналів провідної мережі з метою підвищення її надійності. Високі швидкості передачі інформації, простота установки та широкий вибір інтерфейсів сполучення з кінцевим обладнанням роблять радіорелейні мережі гідною альтернативою для сучасних провідних каналів зв'язку.

Всі радіорелейні системи зв'язку розрізняються по:

  • прохідній здібності: високошвидкісні (передача даних вище 140 Мбіт/с), середньошвидкісні (передача даних до 52 Мбіт/с) та низькошвидкісні (передача даних до 8 Мбіт/с);
  • ємності релейного лінії: велика, середня та мала;
  • кількості прогонів в РРЛ: однопрогонові та багатопрогонові.

Ті чи інші радіорелейні лінії вибирають в залежності від завдань, які з їх допомогою будуть виконуватися. Так високошвидкісні лінії великої ємності, як правило, знаходять своє застосування в глобальних мережах передачі даних. Інакше вони називаються магістральними.

Станция радиорелейная

Середньошвидкісні радіорелейні лінії середньої місткості використовуються сьогодні для створення зонових (регіональних) мереж передачі даних. Інакше вони називаються зоновими.

Малоканальні радіорелейні лінії застосовуються для організації зв'язку на залізничному транспорті, лініях електропередачі, нафтопроводах, газопроводах та в багатьох інших областях. Малоканальні радіорелейні лінії, оснащені рухомими РРМ, використовуються у військових цілях.

Назад в: Передача даних, Інформатизація 13-12-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як організувати мережу Wi-Fi у ТРЦ?
Як організувати мережу Wi-Fi у ТРЦ?

Одним з незаперечних переваг сучасного торгово-розважального центру є наявність виходу в Інтернет. Більшість людей цінують зручну можливість...

Бездротові Інтернет мережі для різних сфер діяльності
Бездротові Інтернет мережі для різних сфер діяльності

Чому Wi-Fi мережі з кожним днем стають все більш популярними? Бездротові Інтернет мережі є сучасним міжнародним стандартом, забезпечуючи високу...

Бездротова мережа Wi-Max: переваги вибору
Бездротова мережа Wi-Max: переваги вибору

В сучасних умовах потрібне не просто підключення до Інтернету , а можливість зробити це на великій відстані від вузла агрегації Оператора....

Всі статті