+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Будова і типи слабкострумових кабелів

Будова і типи слабкострумових кабелів

На сьогоднішній день існує велика кількість різновидів слабкострумового кабелю. Пояснюється це широким спектром завдань, які можна вирішувати за допомогою кабельних мереж.

До слабкострумових відносяться телевізійні кабелі, комп'ютерні мережі, телефонні лінії і т. п., у той час, як силові кабелі відповідають за харчування побутових та освітлювальних приладів.

Будова кабелю та дроту, які використовуються для установки слабкострумових мереж, істотно відрізняється від силових проводів. Одна з відмінностей в невеликому перетині струмопровідністі жив.

Що належить до слабкострумових систем?

  • магістральна та розподільна кабельна мережа;
  • ЛВС (локально-обчислювальна мережа);
  • системи прийому та розподілу супутникового телебачення;
  • система доступу до Інтернету та телефонного зв'язку;
  • СКС (структуровані кабельні мережі).

Як вибрати слабкострумовий кабель?

Залежно від того, що саме ви плануєте підключити за допомогою слаботочного кабелю, існують різні типи слабкострумових кабелів, з яких належить вибрати потрібний тип кабелю.

Щоб підключити кабельне телебачення за допомогою супутникової антени, краще всього використовувати коаксіальний кабель з єдиною центральною жилою та з металевим екраном. Його хвильовий опір має бути не менше 75 Ом. Між жилою та екраном коаксильного кабелю розташована діелектрична оболонка, яка сильно впливає на покращення якості прийнятого телевізійного сигналу.

Слабкострумовий кабель

Для забезпечення гарного телефонного зв'язку підійде двожильний кабель з маленьким перетином. Щоб монтувати відкриту телефонну мережу, варто використовувати мідний провід марки ТРП. Це плоский кабель що добре гнеться. За рахунок цих характеристик його можна укладати в будь-якому місці: хоч під штукатуркою, хоч над нею.

Що стосується підключення до мережі Інтернет за допомогою слабкострумового кабелю, то в цьому випадку може бути використаний восьмипровідний кабель «вита пара». Він досить чутливий до скручування – швидкість передачі даних в цьому випадку значно знижується. Також «вита пара» має обмеження по довжині. Кабель довжиною понад 100 м непридатний для передачі сигналу.

Назад в: Комп'ютеризація, Інформатизація 15-12-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Основні компоненти СКС: різновиди та призначення
Основні компоненти СКС: різновиди та призначення

Будь-яка кабельна структурована система будується на основі компонентів, від їх якості залежить надійність та працездатність всієї кабельної...

Які бувають види комп'ютерів?
Які бувають види комп'ютерів?

На нинішній день, існує кілька видів комп'ютерів. Які бувають види комп'ютерів ? Про ці видах ми і поговоримо в даній статті. Першим з...

Структурні кабельні системи: можливості та застосування
Структурні кабельні системи: можливості та застосування

Структурні кабельні системи ( СКС ) – це невід'ємна основа для побудови та розгортання телекомунікаційної інфраструктури будь-якої компанії,...

Всі статті