+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як обрати супутникову антену для телевізору?

Як обрати супутникову антену для телевізору?

Супутникова антена призначена для фокусування на опромінювач конвертеру пучка радіохвиль, переданих супутником. Вибрати супутникову антену для телевізора допоможе її діаметр, від якого залежить можливість прийому сигналу від тих чи інших супутників (залежно від їх потужності). Інформацію про видимість супутників у Вашому регіоні та їх потужності можна знайти на спеціалізованих сайтах.

Види супутникових антен

За формою супутникові антени для телевізора діляться на офсетні та прямофокусні. Останні були досить широко поширені донедавна – це всім знайома «тарілка», в центрі якої розташований конвертер. Недоліком такої конструкції є часткове затінення конвертером та його кріпленням поверхні дзеркала. Але при великому діаметрі дзеркала цим недоліком можна знехтувати. Іншим їх недоліком є налипання снігу на площину тарілки, що призводить до погіршення якості прийому. Офсетні антени позбавлені цього недоліку.

Від прямофокусних антен офсетні відрізняються становищем конвертеру – він закріплюється не в центральній частині, а зі значним зміщенням від центру вниз. Завдяки цьому антена позиціонується практично вертикально, конвертер не затінює «дзеркало», а налипання снігу та намерзання льоду практично виключено. Зробити монтаж антени та налаштувати її значно простіше. Сучасні комплекти супутникового телебачення забезпечуються саме такими тарілками.

Супутникова антена

Найпоширенішим матеріалом для виготовлення супутникових антен є алюміній, що обумовлено його хорошими експлуатаційними якостями. Недоліком застосування алюмінію є небезпека деформацій та особливо це стосується виробів великого діаметру. Будь-які зміни форми та цілісності «дзеркала» призводять до погіршення якості прийому – про це не варто забувати при покупці антени та ретельно обстежити її поверхню. Як матеріал для виготовлення антен може використовуватися сталь – це робить її міцніше. Недоліками другого варіанту є значна вага конструкції та схильність до корозії, тому при покупці антени необхідно звертати увагу на якість її фарбування.

Сьогодні споживачеві доступні ще два види тарілок – пластикові та сітчасті. Пластикові – легковагі, не бояться вологи, але з часом можуть деформуватися під впливом УФ-випромінювання та перепадів температур. Важливою перевагою сітчастих тарілок є їх стійкість до поривів вітру, але їх прийомні характеристики значно нижче, ніж у цільних виробів, а вартість істотно вище.

Назад в: Телебачення, Телекомунікації 26-10-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
IPTV та його переваги
IPTV та його переваги

IPTV – нова технологія цифрового телебачення, яка поширюється у мережах передачі даних по IP протоколу. Така технологія дозволяє кінцевому...

Як вибрати супутниковий тюнер?
Як вибрати супутниковий тюнер?

Коли стикаєшся з питанням встановлення супутникового телебачення , виникає цілком обгрунтоване запитання: «Як вибрати супутниковий...

Обладнання для супутникового ТБ
Обладнання для супутникового ТБ

Супутникове телебачення на сьогоднішній день вже не розкіш. Кожна людина, хоче дивитися свої улюблені трансляції в хорошій якості. Дана...

Всі статті