+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як вибрати супутниковий тюнер?

Як вибрати супутниковий тюнер?

Коли стикаєшся з питанням встановлення супутникового телебачення, виникає цілком обгрунтоване запитання: «Як вибрати супутниковий тюнер?». У наш час, на ринку тюнерів для телебачення безліч різних пристроїв, які відрізняються різноманітними доповненнями. Для просто людини, вибір такого «девайса» може виявитися суттєвою проблемою. Тому у даній статті ми постараємося пояснити, як вибрати супутниковий тюнер для супутникового телебачення.

Які бувають тюнери

На даний момент, безліч фірм виробляють тюнери для супутникового телебачення. У такому величезному розмаїтті товарів, можна легко заплутатися та не всі люди знають, на що звернути увагу при виборі. Звичайна людина хоче просто дивитися безкоштовні канали, лише деякі женуться за новизною іта міняють тюнери мало не щороку. Решту ж користувачів супутникового ТБ, влаштовує якісна картинка у форматі «MPEG2» та вони не вимагають від пристрою нічого більшого та надприродного. Але, з розвитком технологій, сучасному користувачеві вже зараз доступний новий формат мовлення – «MPEG4». На жаль, тюнер з таким форматом коштує на порядок дорожче та частіше за все, канали, які ведуть трансляції в широкоформатному режимі, надаються на платній основі. Тому, на даний момент, немає ніякого сенсу купувати пристрої з підтримкою «MPEG4» і переплачувати. Принаймні, до тих пір, поки основна частина телеканалів не перейде на широкоформатний режим.

Вибір тюнера

Якщо Ви володієте плазмовим телевізором з великим екраном, це не означає що слід купувати дорогий пристрій. Цілком буде достатньо звичайного тюнера з трансляцією у форматі «MPEG2». На ціну такого «девайса» буде впливати лише його зовнішній вигляд та бренд, який його виробляє.

Слід вибирати з відомих торгових марок на цьому ринку. Найпопулярнішим на даний момент виступає марка – « Openbox». Їх тюнери якісні та легко налаштовуються, а також мають непогану підтримку в мережі. Ці та нові версії програмного забезпечення та відповіді на питання споживачів.

Супутниковий тюнер Openbox

Наступним за популярністю варто відзначити марку «Globo». Їх апарати стабільно працюють та відмінно налаштовуються, так як і «Openbox», але коштують на порядок дешевше. У тюнера непогана підтримка, і в деяких моментах, він навіть кращий за свого опонента.

Якщо підсумувати все вище сказане, то можна зробити висновок, що звертати увагу при виборі тюнера, слід, перш за все, на фірму-виробник. Не варто довіряти тим торговим маркам, чиїх пристроїв мало на ринку та про які ніхто не чув. Буде дуже складно, якщо з пристроєм виникнуть проблеми, які Ви не в змозі будете вирішити. Тому, в питанні як вибрати супутниковий тюнер, слід довіряти відомим торговим маркам.

Назад в: Телебачення, Телекомунікації 16-10-2013

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
IPTV та його переваги
IPTV та його переваги

IPTV – нова технологія цифрового телебачення, яка поширюється у мережах передачі даних по IP протоколу. Така технологія дозволяє кінцевому...

Переваги кабельного телебачення
Переваги кабельного телебачення

Кабельне телебачення – це стандарт, в якому сигнал мовлення передається споживачу через кабель, прокладений до нього. Така технологія...

Принцип роботи та переваги супутникового телебачення
Принцип роботи та переваги супутникового телебачення

Супутникове ТБ дозволяє абоненту бути незалежним від сторонніх оплат. Оплата стягується тільки за фактом купівлі та встановлення...

Всі статті