+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як обрати відеодомофон для квартири?

Як обрати відеодомофон для квартири?

Відеодомофон для квартири складається з двох основних частин: зовнішньої – панелі виклику та внутрішньої – монітора. Також у комплект входить електромагнітний, або електромеханічний замикаючий пристрій з контролером, кнопка виходу для внутрішнього встановлення. У ряді випадків відеодомофони можуть комплектуватися додатковими камерами. Правильно обрати відеодомофон для квартири Вам допоможуть знання їх складових та характеристиках.

Основні характеристики

До складу викличної частині домофону входить гучномовець, мікрофон, кнопка виклику, відеокамера, ІЧ-підсвічування. Більш функціональні моделі оснащуються датчиками тепла та руху. Монтаж відеодомофону здійснюється на двері, або на стіні. Він може комплектуватися декількома викличними панелями, для розміщення у різних місцях, наприклад на вході у під'їзд, квартиру. Живлення панелі здійснюється від монітору. Діапазон температур, при яких гарантується нормальна робота пристрою – від -40 до +50°C.

Виклична панель

Внутрішня частина домофону складається з відеомонітору: кольорового, або чорно-білого, переговорного пристрою, який може бути інтегрований в корпус, або винесений у трубку.

Основні характеристики внутрішніх панелей (моніторів):

  • зображення – кольорове, або чорно-біле;
  • розмір екрану, роздільна здатность;
  • сумісність з іншими моделями домофонів;
  • можливість підключення відеокамер.

Основні характеристики викличних панелей:

  • тип та технічні характеристики камери (кольорова, чорно-біла, роздільна здатность, кут огляду);
  • спосіб монтажу, місце установки – врізні, або накладні, в приміщенні, або на вулиці;
  • ступінь захищеності;
  • кількість підключених моніторів.

Відеокамери та ІЧ-підсвічування

Для роботи у нічний час викличні панелі повинні оснащуватися ІЧ-підсвічуванням, дальність дії якої становить 4-5 метрів. Переважна більшість вбудованих у панелі камер мають обмежені кути огляду: до 90 градусів по горизонталі, до 60 градусів по вертикалі. Якісне зображення в такій камері можна отримати на відстані до 1 метра. Збільшити площу спостереження можна за допомогою підключення додаткових камер.

Окремі моделі відеодомофонів для квартир оснащуються датчиками руху та тепла, що активують при зміні навколишньої обстановки запис відео.

Монітор домофону

Сучасні відеодомофони зібрані на базі мікропроцесорів, мають своє програмне забезпечення. Такі пристрої можуть бути сполучені з персональним комп'ютером, підключені до локальної мережі та Інтернету. Це надає користувачеві можливість віддаленого спілкування з відвідувачами, перегляду архівів. Вбудовані блоки пам'яті дозволяють зберігати певну кількість фото-, відео- та аудіозаписів.

Монитор домофону

Більшість сучасних моделей укомплектовано TFT-моніторами зі світлодіодним підсвічуванням. Їх розмір по діагоналі варіюється від 3,5 до 7 дюймів. Передбачена можливість регулювання контрастності, насиченості, яскравості дисплею.

Внутрішні панелі оснащуються громкоговорячим переговорним пристроєм та аудіотрубкою для конфіденційного спілкування з відвідувачами.

Дорожчі моделі відеодомофонів оснащуються функцією переадресації отриманого виклику на мобільний та стаціонарний телефон, а також комплектуються дистанційними пультами зв'язку та управління.

Назад в: Відеоспостереження, Безпека 27-10-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як зробити правильний вибір систем відеоспостереження?
Як зробити правильний вибір систем відеоспостереження?

В останні роки спостерігається велике зростання попиту на системи відеоспостереження, оскільки ці системи забезпечують збереження матеріальних...

Поворотні IP-камери: переваги та недоліки
Поворотні IP-камери: переваги та недоліки

Поворотні IP-камери завойовують все більшу популярність та знаходять застосування, як в приватних домоволодіннях, так і в системах захисту...

Як встановити камеру відеоспостереження?
Як встановити камеру відеоспостереження?

У даній статті ми розповімо вам про відеоспостереження і його етапах установки. Якщо Вам необхідно встановити камеру відеоспостереження, слід...

Всі статті