+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як вибрати відеоспостереження, поради професіоналів

Як вибрати відеоспостереження, поради професіоналів

Досягнення в сфері технологій вражають свідомість звичайної людини. Систем забезпечення безпеки на даний момент існує величезна кількість. Часто використовуються набір з 3х систем забезпечення безпеки, а саме:

Хочеться сказати, що засобів забезпечення безпеки в даної системи величезна кількість.

Продовжуючи тему досягнень у сфері технології, хочеться сказати, що датчики сьогодні здатні чути, бачити, відчувати і навіть думати. Все це і багато іншого пропонують нам сьогодні сучасні технології. Особливо радує те, що технології не стоять на місці, а розвиваються. По цьому, в даній статті є відповіді на різні питання які непокоять фахівців. Основне питання це як вибрати відеоспостереження, поради професіоналів допоможуть у виборі обладнання.

Установка відеоспостереження

У цій темі хотілося б поговорити про встановлення професійного відеоспостереження. Зазвичай використовуються стандартні камери, які дозволяють отримати нормальну картинку.

Камери бувають:

  • зовнішні;
  • внутрішні;
  • кольорові;
  • чорно-білі;
  • професійнi;
  • з ІК підсвічуванням, або чутливі.

IP-камери відеоспостереження

Безумовно, IP відеоспостереження є досягненням сучасних технологій. На відміну від стандартних камер відеоспостереження, IP-камери дозволяють знімати відео в дуже високій якості. Потрібно дуже високий дозвіл картинки для того, щоб, наприклад, розгледіти обличчя злочинця, номер машини.

IP-камера відеоспостереження

Сучасні технології дозволяють модернізувати звичайну камеру відеоспостереження в більш якісну, яка дозволяє знімати більш деталізовану картинку. Дана сучасна технологія, називається HD SDI, та дозволяє домогтися відмінної якості картинки.

Щоб модернізувати звичайну аналогову систему відеоспостереження, достатньо лише замінити відеореєстратор та безпосередньо саму камеру. Також після заміни не варто забувати про обслуговування камер відеоспостереження, тобто забезпечення постійної дієздатності.

Назад в: Відеоспостереження, Безпека 26-09-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як здійснюється прокладка кабелю відеоспостереження?
Як здійснюється прокладка кабелю відеоспостереження?

На практиці дуже часті випадки, коли люди самостійно підключають систему відеоспостереження та починаючи вести моніторинг, приходять до...

Як правильно вибрати камеру відеоспостереження?
Як правильно вибрати камеру відеоспостереження?

Камери відеоспостереження відрізняються великою різноманітністю, і тому багато покупців задають собі такі питання, як правильно вибрати камеру...

З чого складається відеодомофон та його пристрій?
З чого складається відеодомофон та його пристрій?

У сучасному світі важко уявити будинок без домофона, будь це приватний дачний будинок, або багатоповерхівка. Що таке домофон? З чого...

Всі статті