+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Як обрати Wi-Fi маршрутизатор для дому

Як обрати Wi-Fi маршрутизатор для дому

Час не стоїть на місці, та якщо колись «бездротове з'єднання» було долею фантастів, то зараз це буденна річ. В наш час, інтернету вимагають майже всі пристрої, навіть холодильники нових моделей можуть підключатися до Wi-Fi з'єднання, що тут говорити про ноутбуки та планшети. Виходячи з цього, вибір маршрутизатора досить важке завдання, адже сама назва говорить за себе. Безліч стін у квартирах помітно перешкоджають проходженню мереж, тому, ми постараємося розповісти – як обрати Wi-Fi маршрутизатор для будинку.

Більшість людей просто йдуть у магазин та купують недорогий пристрій та стикаються з рядом проблем: Wi-Fi ріже швидкість, зависає, або гріється. Щоб уникнути казусів відразу скажемо – назва «роутер» часто використовується, хоча це один і той же пристрій.

Передача даних відбувається через Wi-Fi у декількох діапазонах. Найосновнішими на сьогодні залишаються 2,4 ГГц (в цьому діапазоні працюють сучасні гаджети) та 5ГГц (який не має такої великої популярності). Останній часто використовується провайдерами для подачі інтернету, якщо з якихось причин використовувати провідний інтерфейс неможливо. До одним з хороших пристроїв можна відвести TP-LINK TL-WR841N, який має високі показники та давно зарекомендував себе на ринку.

TP-LINK TL-WR841N

Захист мереж маршрутизатора

Як відомо, радіус мережі не обмежується квартирою та досить часто, якщо Ви живете на перших поверхах, то знаєте – можна зловити сигнал та сидіти в інтернеті перебуваючи біля будинку. Точно також і зловмисники можуть підключатися до Вашої мережі. Саме тому, необхідно захищати роутер. Думаю, кожен помічав дивні абревіатури – WEP, WPA, WPA2. Це іменування кількість ключів для шифрування. Ми настійно рекомендуємо використовувати останнє – WPA2, адже маршрутизатори такого типу найскладніше зламати.

Вплив маршрутизаторів на організм

Є досить популярна думка, що маршрутизатори впливають на організм. Досліджень повних не проводили, але щоб психологічно себе заспокоїти, існує можливість зменшувати потужність самого передавача. У маршрутизаторах є 3 види потужності: високий, середній та низький. Якщо Ви переживаєте, то просто перемикайте на середню потужність.

На що варто звертати увагу?

Маршрутизатор – це міні-комп'ютер. Перед рішенням покупки радимо звертати увагу на частоту процесора та кількість портів. Щоб одержати високошвидкісний інтернет то вистачить оперативної пам'яті (так, в них теж є ОП) слід брати на 32 МБ ну, або вище, у залежності від потреб. Щоб Ви могли підібрати необхідний маршрутизатор, радимо подивитися наш каталог маршрутизаторів.

Пам'ятайте: хороший маршрутизатор це запорука швидкого інтернету!

Назад в: Передача даних, Інформатизація 23-06-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як з'єднати оптоволоконний кабель з витою парою?
Як з'єднати оптоволоконний кабель з витою парою?

Оптоволоконні мережі мають цілу низку переваг, серед яких: висока швидкість обміну даними (до 1 Гбіт/с та вище), надійність та довговічність,...

Активне мережеве обладнання: комутатор та маршрутизатор
Активне мережеве обладнання: комутатор та маршрутизатор

Серед активного мережного обладнання слід виділити такий пристрій, як маршрутизатор або, як його ще називають – роутер (router). Маршрутизатор...

Етапи впровадження бездротових мереж Wi-Fi
Етапи впровадження бездротових мереж Wi-Fi

Впровадження бездротових мереж Wi-Fi, не залежно від типу приміщення, де вони будуть розгорнуті, відбувається в кілька етапів:...

Всі статті