+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Як обрати Wi-Fi мережу? Можливості Wi-Fi мережі

Як обрати Wi-Fi мережу? Можливості Wi-Fi мережі

Wi-Fi технологія являє собою мережеве обладнання для організації безпровідного мережі. Wi-Fi має безлічь можливостей та переваг, та дозволяє розгорнути мережу без інсталяції кабелів та проводів. Це означає зниження вартості розгортання та розширення вже існуючої мережі.

Безпровідними мережами Wi-Fi можуть обслуговуватися місця, де з тих чи інших причин не можна прокласти кабель або їх інсталяція буде не рентабельною. Наприклад, в приміщеннях, які знаходяться далеко за містом або в будинках, визнаних пам'ятками архітектури. Wi-Fi дозволяє здійснювати доступ до мережі з мобільних пристроїв, а випромінювання від пристроїв, з'єднаних за допомогою Wi-Fi, в момент передачі даних в 100 разів нижче, ніж у стільникового телефону.

Види технологій локальних з'єднань

Локальна мережа Ethernet. Сьогодні існують 3 специфікації, які розрізняються швидкістю передачі даних. Це «класичний» Ethernet (передача зі швидкістю 10 Мбіт/c), Fast Ethernet (передача зі швидкістю 100 Мбіт/c) та Gigabit Ethernet (передача зі швидкістю 1 Гбіт/c). Кожна з трьох специфікацій може бути реалізована на основі різних видів кабельних з'єднань ( волоконно-оптичний, коаксіальний кабелі, вита пара та т. п.). 100-мегабітний Fast Ethernet на витій парі по співвідношенню ціна/продуктивність сьогодні вважається найкращим варіантом для дому, офісу та інших об'єктів.

Локальна мережа Ethernet

Home PNA. Wi-Fi за цією технологією розгортається на основі телефонного дроту. HomePNA - непоганий варіант бездротових з'єднань для приватного будинку та інших об'єктів невеликих габаритів. Ця технологія гарантує стабільну роботу мережі при довжині внутрішньої розводки не більше 350 м. Витрати на кабель при розгортанні Wi-Fi за технологією Home PNA – нульові.

Для розгортання в приміщенні мережі Wi-Fi по одній з вибраних технологій необхідні адаптер, роутер, антена, точки доступу. Потужність безпровідного обладнання вибирають, виходячи з розмірів приміщення, матеріалу, з якого побудований будинок, а також безпровідних стандартів Wi-Fi мережі: 802.11a, 802.11b, 802.11g. Різні типи обладнання використовуються на основі цих стандартів. Сьогодні на ринку з'явилися вже й дводіапазонні точки доступу, які підтримують відразу декілька стандартів безпровідного зв'язку: 802.11a і 802.11g.

Назад в: Передача даних, Інформатизація 13-12-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Підключення до бездротової мережі навчальних закладів
Підключення до бездротової мережі навчальних закладів

Підключення до бездротової мережі навчальних закладів, на перший погляд, абсолютно ні до чого, оскільки там вже є якісні кабельні мережі....

Які можливості відкриває бездротова технологія WiMAX?
Які можливості відкриває бездротова технологія WiMAX?

Які можливості відкриває бездротова технологія WiMAX? Почнемо з визначень та стандартів зв'язку. WiMAX (Worldwide Interoperability for...

Збереження пам'яток архітектури за допомогою ІТ технологій
Збереження пам'яток архітектури за допомогою ІТ технологій

Будинки, визнані архітектурними пам'ятками – це не тільки музеї під відкритим небом, а й ще діючі об'єкти, в яких нерідко розташовуються...

Всі статті