+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як вибрати мережу Wi-Max: можливості Wi-Max мережі

Як вибрати мережу Wi-Max: можливості Wi-Max мережі

Мережа Wi-Max – це сучасна технологія широкосмугового доступу в Інтернет. Існують лише два варіанти доступу, в рамках яких можуть працювати мережі Wi-Max: фіксований та мобільний. Причому останній варіант надає ще можливість та фіксованого доступу.

Можливості Wi-Max мережі

Користувачеві надається дуже висока швидкість доступу в Інтернет (до 10 Мбіт/cек). А це означає, що можна скачувати в лічені хвилини великі файли, дивитися телепередачі, грати в онлайн-ігри та багато іншого. Щоб вийти в мережу, користувачеві не потрібно підключати кабель. У зоні покриття комп'ютер, iPhone або КПК з вбудованим чіпом або модемом знайде мережу самостійно, в автоматичному режимі. У цьому сенсі Wi-Max схожий на технологію Wi-Fi. Відмінність в тому, що зона покриття Wi-Max в рази більше, ніж у Wi-Fi. Останні – це локальна мережа, яка існує в масштабах офісу, квартири або, наприклад, кафе. А зона дії Wi-Max – ціле місто.

Інтерактивні можливості технології

З її допомогою можна організовувати відео-та аудіоконференцій, встановлювати систему віддаленого відеоспостереження за об'єктами та багато іншого. Високий рівень захищеності даних, переданих за допомогою Wi-Max, та незалежність якості роботи від погодних умов та міського рельєфу вигідно відрізняють цю розробку від мереж Wi-Fi.

Wi-Max антена

На сьогоднішній день поширені, в основному, фіксовані технології Wi-Max, тому вибирати особливо не доводиться. Велика кількість компаній пропонує сьогодні користувачам встановити технологію Wi-Max в якості альтернативи Wi-Fi-мережі. Для того, щоб скористатися технологією Wi-Max, необхідно провести кабель або забезпечити доступ в Інтернет за допомогою маршрутизатора з можливістю Wi-Fi.

Що стосується мобільного варіанту технології Wi-Max, то він значно обмежений в швидкості, у порівнянні з фіксованим варіантом, однак, у нього є один великий плюс. Він має можливість підключатися до абонентського пристрою безпосередньо (за тим же типом, що та Wi-Fi). З недавніх пір багато загальнофедеральних операторів намагаються впровадити мобільний варіант Wi-Max в нашій країні, але поки з перемінним успіхом. Для подібних мобільних технологій поки занадто мало частот.

Назад в: Передача даних, Телекомунікації 12-12-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Переваги бездротових мереж встановлених в ТРЦ
Переваги бездротових мереж встановлених в ТРЦ

Торгово-розважальні центри – одні з найбільш складних об'єктів з точки зору розгортання тут безпровідних систем, оскільки в одній будівлі...

Підключення комп'ютера до бездротової мережі
Підключення комп'ютера до бездротової мережі

До Інтернету може бути підключений як один комп'ютер, так і відразу декілька машин, з'єднаних між собою. На відміну від кабельних мереж, де...

Краще технічне рішення для пам'ятника архітектури
Краще технічне рішення для пам'ятника архітектури

Існує цілий ряд об'єктів, які з одного боку потребують Інтернет підключення, а з іншого – мають велику культурну, історичну, архітектурну...

Всі статті