+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Карти доступу: загальні характеристики та технічні можливості

Карти доступу: загальні характеристики та технічні можливості

Системи контролю доступу на основі пластикових безконтактних proximity карт досить широко застосовуються в різного роду підприємствах та установах. Карти доступу призначені для можливості доступу в будь якого роду приміщення, які охороняються, тобто по суті це є електронні ключі. Картки відносяться до класу пасивних, оскільки не мають власного внутрішнього джерела живлення, а це забезпечує їх майже необмежений термін дії.

Загальні характеристики та технічні можливості

Кожна карта доступу має свій індивідуальний код доступу і порядковий номер. Складається вона із двох пластикових частин, між якими та розташована антена і мініатюрний чіп. Пластини герметично склеюються на заводі. Чіп складається із передавача, приймача та процесора, в пам’яті якого та зберігається ідентифікаційний код карти (записується на заводі при виготовленні).

Процес зчитування та розпізнавання коду карти базується на безконтактній технології радіочастотної ідентифікації. Зчитувач постійно випромінює радіосигнал на частоті 125кГц, при попаданні в зону його дії картка генерує та починає передавати через вмонтовану антену сигнал-відповідь.

Карта доступу

Антена зчитувача карт приймає сигнал, потім демодулює його та з нього виділяється код доступу, який потім відправляється на контролер системи доступу. Після ідентифікації система, або впускає, або видає сигнал помилки, який свідчить про помилку. Відстань, на якій спрацьовує рroximity картка може коливатись від 7 до 60см.

По співвідношенню ціни та якості рroximity картки являються більш вигідними ніж традиційні металеві ключі, особливо якщо на підприємстві висока плинність кадрів. Крім того безконтактні картки дозволяють здійснити доступ до приміщення значно швидше ніж традиційні ключі. При наявності ідентифікаційних даних співробітника на картці (фотографія, ім’я, прізвище та посада) її можна використовувати як перепустка у випадках відсутності зчитувальних пристроїв чи виходу їх з ладу.

Вибір моделі

При виборі моделі зчитувального пристрою необхідно звертати увагу не тільки на ціну (даний фактор є досить важливим), а й на відстань, на якій спрацьовує картка та може пересилати ідентифікаційний код. Також важливим є тип інтерфейсу, через який зчитувальний механізм передає код карти на контролер системи доступу. Не менш важливим є можливість працювати з вуличними та внутрішніми зчитувачами, а також зі зчитувачами доступу в комп’ютерну мережу.

Назад в: Контроль доступу, Безпека 14-12-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Контроль доступу та облік робочого часу співробітників
Контроль доступу та облік робочого часу співробітників

Коли керівництвом приймається рішення про впровадження системи управління та контролю доступу в офісі або на виробничому підприємстві, воно...

Виконавчі пристрої систем управління доступом
Виконавчі пристрої систем управління доступом

Системою контролю та управління доступом (СКУД) називається комплекс технічних та програмно-апаратних засобів, призначених для запобігання...

Вибір СКУД: різновиди та характеристики обладнання
Вибір СКУД: різновиди та характеристики обладнання

Ви вирішили встановити у себе в офісі, або підприємстві систему контролю доступу на об'єкти, що охороняються. Як же вибрати правильну систему...

Всі статті