+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Параметри джерел вторинного електроживлення

Параметри джерел вторинного електроживлення

Джерела вторинного живлення дозволяють забезпечити безперебійне електропостачання на об'єктах особливої важливості, де потрібна постійна подача електроенергії, з метою забезпечення роботи, наприклад, будь-якої системи безпеки, або на інших об'єктах особливого значення.

Параметри вторинного електроживлення

Параметри джерел вторинного електроживлення повинні відповідати певним вимогам, і головним із них є напруга живлення мережі. Наприклад, в Україні за стандартами на електромережі, дозволяється інтервал напруг, від 187В до 242В, 220В +/-10% -15%. У зарубіжних країнах же вимоги до мережі допускають менший інтервал, в зв'язку з чим, імпортні джерела вторинного електроживлення не підходять до наших мереж.

Також, правда, випускаються наші вітчизняні джерела вторинного електроживлення, з параметрами, функціонуючими в діапазоні від 198В до 242В, 220В +/-10%, у зв'язку з чим трапляється постійний недозаряд акумуляторної батареї (АКБ), а це абсолютно неприпустимо, особливо для систем безпеки. Також на ринках, сьогодні, є джерела вторинного електроживлення, з діапазоном живильної мережі від 150В до 250В, у зв'язку з тим, що в Україні в досить великій кількості регіонів, зниження напруги в мережі стало нормальним явищем.

Номінальний струм

Споживачам дуже важко визначитися з параметрами джерел вторинного електроживлення, оскільки немає стандартів і навіть чітких вимог на ці джерела безперебійного електроживлення. Слід знати та орієнтуватися на найголовніший параметр – це вихідний номінальний струм, який передається із збереженням заявленого рівня пульсацій, при якому напруга в мережі від 187В до 242В, навіть при розрядженому АКБ та при будь-якій температурі, оскільки тільки цей струм може забезпечити безперебійне електроживлення систем безпеки.

Джерело вторинного електроживлення

Враховуючи все вищесказане, в разі необхідності придбання джерел вторинного електроживлення, слід звертатися до професіоналів, які в повній мірі володіють знаннями та навичками в цій специфічній сфері діяльності. Оскільки виключно спеціалісти можуть порадити, яке саме джерело купити, щоб воно виконувало покладені на нього функції стабільно та безперебійно, надійно забезпечуючи електроживленням будь-які системи безпеки.

Назад в: Електроживлення, Електрика 14-12-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як зробити зовнішній монтаж кабелю?
Як зробити зовнішній монтаж кабелю?

Кожен з нас розуміє, що для нормальної роботи будь-якої електричної лінії потрібно, щоб всі її елементи були правильно з'єднані. Практика...

Як вибрати силовий кабель або провід?
Як вибрати силовий кабель або провід?

Силовим кабелем називається один або кілька, ізольованих провідників, укладених у захисну оболонку. Він призначений для безпечної передачі...

Як правильно вибрати розетки для офісу?
Як правильно вибрати розетки для офісу?

Розетки є невід'ємною частиною будь кабельної системи. Основна функція розетки полягає в тому, щоб створити надійний електричний контакт між...

Всі статті