+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Телефонна мережа загального користування: переваги вибору

Телефонна мережа загального користування: переваги вибору

Телефонна мережа загального користування є мережею, яка забезпечує доступ до звичайних ліній проводів, міні-АТС, а також до спеціального обладнання для передачі різних видів даних. Передача даних в такій мережі проводиться за допомогою однієї магістральної лінії.

Телефонний зв'язок має можливість встановити і перервати різні типи розмов, як всередині однієї організації, так і в міжурядовому та міжконтинентальному значенні.

Голосовий сигнал, який один абонент передає іншому, перетвориться в спеціальний електричний символ, який за допомогою однієї магістральної лінії передається іншому абоненту. Також в процесі передачі використовується стиснення голосових команд та сигналів. Саме з'єднання виявляється можливим завдяки існуванню телефонних станцій, які використовують розмови для з'єднання абонентів між собою. Телефонна мережа загального користування зі спеціальними з'єднаннями передають безпосередньо голосові сигнали.

Переваги телефонної мережі

Основні переваги та функціональні можливості телефонної мережі загального користування:

Гучний зв'язок – оповіщення абонентів за допомогою дзвінка на певний внутрішній номер, зазвичай здійснюється через мережу гучномовців.

Додатковий номер – внутрішній номер.

Міжміський дзвінок – дзвінок з одного міста в інше, зазвичай за допомогою введення додаткових кодів вказують місту абонента.

Міжнародний номер – номер абоненти містить повністю всі дані, код країни, міста та місцевий номер.

АОН – автоматичне визначення номера. Розроблений в СРСР безінтервальний пакет, від АТС до абонента, в момент безпосереднього прийому дзвінка. Раніше дозволяв визначити номер тільки в момент розмови – тобто імітував підняття трубки, що могло відбитися на витратах дзвонить. Можна було раніше легко визначити наявність АВН (невеликий клацання, і набір коротких тонових сигналів). Сучасний АОН дозволяє визначати номери ще до початку розмови (з'єднання), що зменшує витрати дзвонять. Так само сучасний АОН визначає десятизначний номер, а не як його попередник 7, що дозволяє зрозуміти з якого міста прийшов дзвінок.

Замовно-з'єднувальна лінія (ЗСЛ) – додаткова лінія між місцевою та міжміського АТС.

Набирається номер – номер, який необхідно набрати для з'єднання з абонентом, цей номер залежить від внутрішнього номерного плану.

Канонічний номер – формат міжнародного телефонного номера, що включає код країни та код міста, наприклад: + код країни (код міста) місцевий номер. Крім цифр, канонічний номер може включати в кінці спеціальні символи, наприклад t – вказує на перемикання в тоновий режим набору.

Код міста – цифри на початку номера, який вказує на місто абонента.

Код зони – по суті, є кодом міста. Зазвичай складається з трьох цифр.

Код країни – додаткові цифри, що вказують на країну абонента.

Назад в: Телефонія, Телекомунікації 07-09-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як зробити монтаж телефонних мереж у житловому будинку?
Як зробити монтаж телефонних мереж у житловому будинку?

Навіть з розвитком мобільних технологій стаціонарний телефон не втрачає своєї актуальності – він все так само необхідний людям, особливо...

Як вибрати CDMA мережу? Можливості CDMA зв'язку
Як вибрати CDMA мережу? Можливості CDMA зв'язку

CDMA – один зі стандартів стільникового зв'язку, де будь голосовий потік відзначений власним унікальним кодом. Він передається на одному каналі...

Сучасні технології телефонного зв'язку
Сучасні технології телефонного зв'язку

У даній статті мова піде про нові технології телефонного зв'язку. Оскільки світ навколо нас стрімко змінюється і деякі технології старіють,...

Всі статті