+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Застосування пристрою блискавкозахисту

Застосування пристрою блискавкозахисту

Характеристики пристрою блискавкозахисту (грозозахисту) обумовлюють забезпечення повноцінної безпеки як об'єкта, так і людей, що є найбільш важливою та пріоритетною функцією системи блискавкозахисту.

Блискавкоприймач, являє собою стержень завдовжки 200-1500мм, та діаметром 12мм, бажано сталевий та площею перетину 100кв. мм. у  верхній частині. Монтують цей стержень на найвищій  ділянці даху, використовуючи як опору дерев'яні стійки.

Також можна застосувати трубу для влаштування блискавкозахисту, але її слід закрити пробкою металевою, або припаяти надійно та міцно, в тому числі, в обов'язковому порядку, слід припаяти до блискавкоприймача провід, товщиною не менше 6мм, що буде струмовідводом, причому припій повинен бути виконаний правильно та міцно, так як через нього буде проходити  понад 200 ампер, у зв'язку з чим якості зварювання слід надати велику увагу та значення.

Улаштування блискавкозахисту

Включає в себе струмовідвід, ведучий від блискавкоприймача до занулювача (заземлювача). Цей провід струмовідводу  слід закріпити скобами до стіни. Сам же занулювач являє собою закладений у землю, на глибину 1-2 метри сталевий лист, наприклад, металеву трубу, причому слід звернути особливу увагу на якість зварювання від струмовідводів до заземлювача.

Провід струмовідводу

Весь цей комплекс робіт дуже важливий, оскільки пристрій блискавкозахисту покликаний убезпечити життя людей, котрі живуть у приватному будинку, від попадань блискавки, а також зберегти майно, та саму будівлю.

Оскільки, руйнівні наслідки блискавки надзвичайно небезпечні, в зв'язку з чим і встановлюють грамотно та правильно пристрій блискавкозахисту-грозозахисту,. В обов'язковому порядку слід звертатися в спеціалізовані в цій області компанії, фахівці яких володіють знаннями і досвідом роботи та зможуть монтувати блискавкозахист в оптимальні строки правильно та грамотно, у відповідності з діючими приписами, правилами та вимогами. Це в свою чергу забезпечить надійну роботу системи, тим самим убезпечивши людей, а також їх майно та будівлю від попадань блискавки.

Назад в: Блискавкозахист, Електрика 14-12-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Блискавкозахист заміського будинку або котеджу
Блискавкозахист заміського будинку або котеджу

На сьогоднішній день блискавкозахист заміського будинку – це невіддільна частина захисту будинку від загоряння, а також поразки розрядами...

Внутрішній та зовнішній блискавкозахист будівель та споруд
Внутрішній та зовнішній блискавкозахист будівель та споруд

Захист будівель від попадань блискавки – це дуже важлива та відповідальна справа, оскільки від цього залежить не тільки збереження будівлі,...

Блискавкозахист будівель: рекомендації з проектування
Блискавкозахист будівель: рекомендації з проектування

Грози та розряди блискавок – явище досить часте у наших широтах. Багато збитків доставляють блискавки, потрапляючи у будь-яку будівлю або...

Всі статті