+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Види АТС та області їх застосування

Види АТС та області їх застосування

У наш час перед керівником підприємства з'являється завдання вибору, або удосконалення АТС фірми, що дозволяє побудувати телефонну систему, максимально задовольняє потреби компанії. При виборі офісних станції необхідно враховувати потреби у комунікації підприємства та апаратні можливості пристрою. Як же вибрати необхідне рішення? Які існують види АТС та області їх застосування?

Класифікація АТС має кілька основних критеріїв, виходячи з: області застосування, видів комутованих сигналів, ємнісних характеристик та типів абонентських ліній.

Області застосування

По області застосування телефонні станції діляться на офісні та установські. Офісна АТС є малогабаритною та недорогою автоматичною телефонною станцією невеликої ємності. Їх головне призначення у забезпеченні доступу для персоналу фірми до міських телефонних номерах та організація телефонного зв'язку всередині офісу з досить широким асортиментом сервісних послуг.

Відомчі АТС

Мають велику ємність та дозволяють обслуговувати набагато більшу кількість номерів. Покриття такої станції вже поширюється на будівлю, або ж декілька будівель, що відносяться до одного підприємству. Коштують вони, відповідно, дорожче офісних міні-АТС.

Види АТС діляться по типу комутованого сигналу, а також за типом абонентських ліній: аналогові та цифрові. Найпростіші й дешеві – це аналогові станції. Клієнтське обладнання, що підключається до офісних АТС – це стандартні двопровідні аналогові телефони.

Цифрова АТС

Якщо бізнес передбачається розгортати, то переважно відразу встановлювати цифрові офісні АТС. Ці станції являють собою програмовані модульні системи. Вони дозволяють пристосуватися до існуючої комунікаційній системі офісу та розвивати її в міру необхідності, додаючи модулі та розширюючи можливості обладнання.

Пріоритети цифрових пристроїв перед аналоговими очевидні. Значно вище якість переданого сигналу. Можливості та функціональні характеристики цифрових АТС багаторазово перекривають можливості аналогових пристроїв. Цифрові станції більш універсальні та використовують абонентське обладнання – цифрові телефонні апарати (ТА). Підключаються вони 4-х, або 2-х провідними кабельними лініями.

Існують гібридні аналого-цифрові телефонні системи. У них підключення проводиться по 4-х провідних лініях. По одній парі передаються аналогові сигнали, за іншою – цифрові дані. До гібридних ліній можна підключати системні, та аналогові телефони.

За своєю ємністю станції поділяються на мікро-АТС та міні-АТС. Назва говорить сама за себе. Мікро-АТС можуть обслуговувати лише кілька телефонних апаратів. Міні АТС має більш широкі можливості. Вона може підключати від кількох робочих місць до декількох сотень абонентів.

Тривалий час офісні, або установчі АТС були просто концентраторами навантаження на телефонні лінії. Але на даний час, з появою електронного цифрового обладнання все змінилося. Зараз телефонні станції поступово стають невід'ємною частиною в організації роботи кожної компанії.

Назад в: Телефонія, Телекомунікації 23-05-2013

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Побудова мережі стільникового зв'язку: опис GSM стандарту
Побудова мережі стільникового зв'язку: опис GSM стандарту

Сучасна телефонія широко використовує ті можливості, які дає Global System for Mobile Communication або, простіше кажучи, GSM. Це міжнародний...

Вибір міні-АТС: функції та можливості
Вибір міні-АТС: функції та можливості

Будь-яка організація що тільки починає свою діяльність, або переїздить в нове приміщення стикається з проблемою встановлення системи...

Які бувають види мереж зв'язку?
Які бувають види мереж зв'язку?

Стільникова мережа є однією з різновидів мобільної мережі, яка працює за принципом сотів. Це означає, що зона, яку покриває мережа, ділиться...

Всі статті