+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Елементи СКС: комутаційне обладнання

Елементи СКС: комутаційне обладнання

Інсталяція кабельних мереж великих та малих масштабів була б неможливою без з'єднувальних елементів.

Крім того, для організації серйозної СКС просто необхідні комутаційні конструкції та обладнання – вони є обов'язковою структурною ланкою.

Тому і присвячена ця стаття – в її рамках ми розглянемо основні види великих сполучних функціональних вузлів.

Елементи СКС: комутаційне обладнання

Комутаційні шафи – одні з найбільш часто застосовуваних сьогодні конструкцій (якщо мова йде про масштабну СКС), що встановлюються в серверних, в лабораторіях, або на полігонах випробувань. Дані елементи СКС відрізняються найбільшим ступенем надійності – в них ховають проводку тоді, коли потрібно захистити кабелі від вологи, вогню, випадкових фізичних пошкоджень, агресивних середовищ.

Стійки – без них будівництво СКС також було б неможливим – від комутаційних шаф вони відрізняються своєю відкритістю. У них немає дверцят, тому дані конструкції монтуються в приміщеннях з середовищем, сприятливим для встановлення на їх полицях обладнання. Потрібно сказати, що стійки таки можуть інсталюватися в лабораторіях з шкідливими для кабелів умовами, але тільки в тих випадках, коли шафи поставити неможливо.

Елементи СКС

Полки – конструктивні елементи, на які безпосередньо встановлюють працююче обладнання. Вони можуть бути як висувними, так і стаціонарними, з різною шириною (найчастіше використовуються моделі 15, 17, 19 дюймів). Як Ви самі розумієте, комутаційні полки встановлюються як в шафи, так і в стійки.

Тримачі – з'єднувальні елементи СКС, призначені для фіксації проводки. Їх важливість важко переоцінити: коли проводиться монтаж кабельних мереж, більшість комунікаційних ліній потрібно закріплювати, щоб вони не хиталися. Тримачі якраз допомагають це зробити – без них підключення всіх проводів того ж шафи було б далеко не таким раціональним.

Організатори – найпростіші, але при цьому важливі комутаційні елементи. По суті, кожна така конструкція є кільце, що монтується в стіну, або на стелю. У нього і протягується кабель – практика показує, якщо встановлено достатню кількість утримувачів (на відстані 0,4-0,5 м), комунікаційна лінія зафіксована більш ніж добре, без будь-яких провисань.

Всі ці комутаційні конструкції та елементи СКС доводять свою актуальність щодня – вони є тим базисом, на основі якого проводиться з'єднання і будівництво СКС.

Назад в: Комп'ютеризація, Інформатизація 05-03-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Проектування структурованих кабельних систем
Проектування структурованих кабельних систем

Структурована кабельна система (СКС) – основа інформаційної системи кожної компанії. Вона дозволяє з'єднувати велику кількість інформаційних...

Як зробити побудова СКС у пам'ятці архітектури?
Як зробити побудова СКС у пам'ятці архітектури?

Не секрет, що багато будинків, визнані пам'ятками архітектури минулих століть, сьогодні використовуються організаціями для створення в них...

Як зробити монтаж кабельних мереж офісної філії?
Як зробити монтаж кабельних мереж офісної філії?

Окремі гілки великої компанії нерідко потрібно зв'язати між собою – це завдання для професіонала. Ми впевнені, практичний досвід Вам...

Всі статті