+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Комплексні системи безпеки на об'єкті

Комплексні системи безпеки на об'єкті

На сьогоднішній день, безпека є одним з основних критеріїв, що потрібно брати до уваги при проектуванні об'єкта, а також на стадії його будівництва.

Комплексні системи безпеки на об'єкті важливий аспект при створенні робочих місць.Слідуючи вимогам безпеки, будь-який сучасний об'єкт, споруда, офіс або складове приміщення повинено бути спеціально оснащено комплексною системою безпеки, до складу якої як мінімум входить: пожежна безпека, оповіщення при пожежі, охоронна сигналізація, відеоспостереження, система контролю та управління доступом (СКУД).

Система пожежної сигналізації

Повинна забезпечувати своєчасну локалізацію пожежонебезпечних положень та передачу сигналу пожежної тривоги на центральний пульт. В даний час всі об'єкти оснащені, в тій чи іншій мірі, системами пожежної сигналізації. Установка таких систем підвищує ступінь безпеки об'єкта. Ці системи здатні визначити осередок загоряння на стадії виникнення і вжити заходів до пожежогасіння на ранній стадії. 

Система пожежної сигналізації

До складу системи пожежної сигналізації включені: димові оптичні, аспіраційні, теплові, світлозвукові, ручні сповіщувачі, пожежна модульні панель. Системи пожежної сигналізації інтегрується з наступними системами: пожежного оповіщення, димовидалення, диспетчерськими системами управління, пожежогасіння.

Система пожежного оповіщення

Комплексні системи безпеки здійснюють екстрене оповіщення людей, що знаходяться на території об'єкта про виникнення небезпечної ситуації, та може бути налаштована на базі аналогових або цифрових систем. Вона повинна забезпечувати передачу сигналу в усі приміщення, автоматичне перемикання на резервні пристрої, контроль всіх елементів системи, налаштування комп'ютерної системи, об'єднання з іншим обладнанням, велика кількість записаних завчасно повідомлень. Підключення основних модулів системи виробляється по кільцевій схемі, для забезпечення її життєдіяльності, при розриві ліній зв'язку.

Система охоронної сигналізації

Призначається, для здійснення виявлення протиправного проникнення на об'єкт, що охороняється, з передачею сигналу тривоги на пульт сигналізації. У рамках комплексної системи безпеки, об'єкти обладнуються засобами внутрішньої і зовнішньої охоронної сигналізації.

Система охоронної сигналізації має у своєму складі: приймально-контрольний прилад, пристрій постановки-зняття під охорону, різноманітні датчики (розбиття скла, блокування дверей-вікон, засоби охорони периметра, ІЧ датчики та інше), світлові та звукові сигнальні пристрої. Системи охоронної сигналізації часто об'єднують з системами контролю доступом та відеоспостереження.

Система охоронного відеоспостереження

Призначається для здійснення спостереження за об'єктом, що охороняється, попередження позаштатних пригод, контролю входу-виходу та в'їзду-виїзду на об'єкт. Може бути цифровою, аналоговою, гібридною, з можливістю інтеграції в мережу Інтернет.

Система контролю доступу

Необхідна для забезпечення контрольованого переміщення людей на об'єкті та обліку робочого часу персоналу. Ця система дає можливість обмежувати доступ в приміщення, призначати кожному працівнику індивідуальний графік роботи, архівувати та переглядати інформацію про переміщення персоналу в будь-який момент часу. Ці системи можуть працювати як в автономному режимі, так і під управлінням комп'ютера.

СКУД складається з: комп'ютера, програматора, зчитувачів, електрозамків, турнікетів і так далі. Сучасні СКУД об'єднуються з бухгалтерськими системами і використовуються для контролю доступу з урахуванням робочого часу.

Для великих об'єктів найкраще встановлювати комплексні системи безпеки від одного виробника, що дозволить надалі заощадити кошти, при їх використанні. Знадобиться менша кількість персоналу для обслуговування, робота систем буде більш стабільна, а також сумісність обладнання буде гарантована.

Назад в: Відеоспостереження, Охоронна сигналізація, Безпека 16-09-2013

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Для чого потрібні камери для відеоспостереження в приміщенні?
Для чого потрібні камери для відеоспостереження в приміщенні?

Для чого потрібні камери для відеоспостереження в приміщенні? Відповідь проста. У наш час гарантування безпеки приміщення є невід'ємною...

Як обрати систему відеоспостереження?
Як обрати систему відеоспостереження?

Якщо вам потрібний дійсно якісний та надійний захист об'єкта, якщо ви хочете оперативно отримувати інформацію про його стан. То вам необхідно...

Як встановити камеру відеоспостереження?
Як встановити камеру відеоспостереження?

У даній статті ми розповімо вам про відеоспостереження і його етапах установки. Якщо Вам необхідно встановити камеру відеоспостереження, слід...

Всі статті