+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Для чого використовують медіаконвертер?

Для чого використовують медіаконвертер?

Медіаконвертери – це пристрої, що використовуються для перетворення середовища розповсюдження сигналу із одного типу в інший. Під такого роду середовищем може матися на увазі будь яке середовище передавання інформації, проте в даному випадку медіаконвертери працюють виключно в двох – мідний та оптоволоконний кабель.

Для чого використовують медіаконвертер? Дані пристрої є простим та зручним методом організації оптоволоконних з’єднань з віддаленими об’єктами (філії підприємств), також вони підвищують пропускну здатність мережі та надають можливість підключення нових абонентів.

Особливості та можливості

Медіаконвертер можна використовувати як окремий пристрій, так і встановлювати в спеціальні шассі. З розвитком технологій медіаконвертери наділили додатковими функціональними можливостями, щоб забезпечити узгодження роботи старіших пристроїв з більш новими. Крім того тепер вони мають змогу перетворювати не тільки середовище передавання даних, а й швидкість передавання, також можуть повідомляти про обриви на лініях зв’язку та контролювати потоки передавання даних.

Типи медіаконвертерів

Підприємства найчастіше використовують медіаконвертери для розширення своїх мереж. З допомогою цих пристроїв вони підключають оптоволоконні канали до обладнання, що призначене для роботи з мідним кабелем. Це дозволяє збільшити ліміт довжини мідного кабелю, що становить згідно стандартів близько 100м та при цьому не потрібно заміни старішого обладнання. Особливо корисними медіаконвертери являються для розширення мереж промислових підприємств. Для такого роду мереж оптоволокно є дуже важливим, оскільки воно не піддається впливу жодних електромагнітних перешкод, на відміну від мідного кабелю.

Медіаконвертери

За методами керування медіаконвертери поділяються на два типи: некеровані та віддалено керовані.

Некеровані. Медіаконвертери даного типу можна віднести до економ-класу, який в основному використовується для об’єднання локальних і віддалених мереж. Попри порівняно низьку ціну, якість роботи залишається на досить високому рівні.

Віддалено керовані. Знаходять широке застосування в побудові масштабних районних чи міських мереж, оскільки вони дають змогу моніторити за станом мережі і керувати розподіленням швидкості передавання інформації. Налаштування і контроль такого типу медіаконвертерів здійснюється з допомогою системи локального і мережевого керування.

Спеціалісти вважають, що потреба в медіаконвертерах буде доти, доки будуть існувати мережі на основі мідних дротів.

Назад в: Передача даних, Інформатизація 21-11-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Бездротові мережі: переваги Wi-Fi на стадіоні
Бездротові мережі: переваги Wi-Fi на стадіоні

Для чого може знадобитися бездротова мережа та в чому полягають переваги Wi-Fi на стадіоні? У просунутих країнах вже давно існують такі...

Збереження пам'яток архітектури за допомогою ІТ технологій
Збереження пам'яток архітектури за допомогою ІТ технологій

Будинки, визнані архітектурними пам'ятками – це не тільки музеї під відкритим небом, а й ще діючі об'єкти, в яких нерідко розташовуються...

Як правильно вибрати обладнання для бездротових мереж?
Як правильно вибрати обладнання для бездротових мереж?

В межах міста кабельні мережі – найбільш зручний варіант підключення домашніх комп'ютерів до мережі Інтернет . Швидкість навігації у...

Всі статті