+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Чи потрібнен блискавкозахист для дерев?

Чи потрібнен блискавкозахист для дерев?

Блискавкозахист - це група технічних засобів, які дають додатковий захист при попаданні блискавки. Система зовнішньої блискавкозахисту враховує перехоплення удару блискавки і відведення її в землю.

Часто власники нерухомості або бізнес-об'єктів розглядають можливість блискавкозахисту дерев які представляють естетичну, ландшафтну або історичну цінність

На честь «Дня землі», американський інститут захисту від блискавок (LPI) опублікував результати досліджень впливу блискавки на дерева і особливості такого впливу.

Згідно дослідженням, що проводяться LPI, блискавка з високим ступенем ймовірності, вражає:

  • дерева, які мають найтіснішій контакт з будівлею або з конструкцією;
  • дерева, что ростуть у вологих грунтахабо біля джерела води;
  • найвищі дерева в групі або найвище дерево в кінці групи;
  • самотні дерева.

Деякі породи дерев більш уразливі для блискавки. Це дерева з високим вмістом крохмалю,такі як: клен, ясен, тополя, сосна, дуб, в'язи. Великі дуби часто вразліві, в тому чіслі із-за їх розміру. Дерева менш вразливі (з високим вмістом олії): береза, бук і каштан.

Чи потрібен блискавкозахист

Для запобігання шкідлівого впливу блискавки на дерева існують спеціальні  технічні рішення систем захисту від блискавок.

Блискавкозахист за допомогою мідного кабелю

Система блискавкозахисту захищає дерево від пошкоджень задопомоги мідного кабелю. Заземлення використовується для перехоплення електрики блискавки и безпечного відведення її під землю на безпечній відстані від дерева, таким чином ні дерево, ні коріння не пошкоджуються. Принцип, який використовується для захисту від блискавки дерев - це та ж концепція, яка захищає будівлі. Разом з тим блискавкозахист дерев потребуєт досить простого технічного обслуговування. Він полягає в щорічній перевірці цілісності елементів, також важливо перевіряти струмовідводи біля основи дерева, щоб не було перебоїв в системі або пошкодження від обрізки бур'янів, впливу газонокосарок або впливу земляних робіт. Така система захищає тілько дерево, для захисту майна, конструкцій і будівель передбачані окремі системи.

Установка подібних систем повинна проводитись сертифікованими фахівцями, щоб бути впевненим, що ваша система працює і встановлена відповідно до існуючіх стандартів безпеки.

Якщо ви хочете зберегти свої ландшафти зеленими и здоровими на довгі роки, не забувайте про захист від блискавки. Подумайте про систему блискавкозахисту, щоб зберегти вкладену працю в догляд за парком або дендрарієм.

Назад в: Блискавкозахист, Безпека 18-11-2017

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Які бувають види блискавкозахисту?
Які бувають види блискавкозахисту?

Сьогодні блискавкозахист є цілим інженерно-технічним комплексом обладнання для нівелювання, або запобігання небезпечних впливів від розрядів...

Класична схема блискавкозахисту та її монтаж
Класична схема блискавкозахисту та її монтаж

На сьогоднішній день існує безліч виробників систем блискавкозахисту, кожен з яких пропонує своє обладнання та способи їх монтажу. Класична...

Внутрішній та зовнішній блискавкозахист будівель та споруд
Внутрішній та зовнішній блискавкозахист будівель та споруд

Захист будівель від попадань блискавки – це дуже важлива та відповідальна справа, оскільки від цього залежить не тільки збереження будівлі,...

Всі статті