+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Як створити бездротову мережу в готелі?

Як створити бездротову мережу в готелі?
Сьогодні Інтернет буквально повинен бути в кожному номері поважаючих себе готелів – це норма сучасного комфорту. Відпочиваючи, людина може захотіти використати мережу Інтернет, поділитися враженнями від нового міста, зв'язатися з дорогими та близькими і, нарешті, попрацювати.

Безпровідні мережі передачі даних (БМПД) стали справжньою знахідкою для готельного бізнесу: не потрібно здійснювати прокладку сотень метрів кабелів, можна легко підключити всі поверхи та приміщення, включаючи господарські та адміністративні.

Відвідувачу теж зручно – він не «прив'язаний» до одного конкретного місця підключення та може користуватися інтернетом як у себе в номері, так і в холі, коридорах, фойє. Так, як створити бездротову мережу в готелі?

Монтаж безпровідних мереж

Необхідно розглянути, як виконується монтаж безпровідних мереж готелів, та які рішення при цьому використовувати. Давайте визначимося з тими моментами, які потрібно враховувати при автоматизації готелів та подібних на них об'єктів.

Як ми вже говорили, необхідно забезпечити вихід в мережу з кожного готельного номера – з цією метою варто створити покриття по всій території об'єкту. На кожному поверсі потрібно встановити точки доступу, причому в такій кількості, щоб зони Hot Spot перетиналися між собою. Крім того, сучасні та висококласні готелі прагнуть забезпечити ще й покриття прилеглих територій, тобто басейну, майданчики для спортивних ігор і тому подібних об'єктів, Розслабившись в шезлонгу або чекаючи кінця волейбольного матчу, відпочиваючий зможе погуляти по Інтернет просторах – це доволі зручно.

Точка доступу

Звідси випливає, що потрібно прокладати безпровідні мережі так, щоб зони Hot Spot покривали не тільки територію номерів, але ще і фойє, холи, ресторани, кафе, бари та інші громадські місця при готелі. До речі, якщо говорити про зручність, можна реалізувати варіант, при якому гостю не потрібно буде перепідключатися при переході з одного поверху на інший. В цьому випадку потрібно буде встановити двоканальні точки доступу на сходових прольотах та антени в коридорах – тоді можливо створити одну зону Hot Spot для всіх клієнтів готелю. Природно, при цьому необхідно буде подбати про прихований та захищений монтаж всього вище переліченого обладнання.

Такий напрямок, як проектування безпровідних мереж в секторі готельного бізнесу, завжди буде залишатися перспективним, тому ми радимо взяти всі вище перелічені моменти на озброєння та уважно стежити за появою нових рішень в даній області, перед тим як створити бездротову мережу в готелі.

Назад в: Передача даних, Інформатизація 12-01-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Для чого потрібен комутатор? Огляд можливостей
Для чого потрібен комутатор? Огляд можливостей

Комутатори забезпечують взаємодію комп’ютерів в мережі. Кожен персональний комп’ютер підключається до комутатора з допомогою кабелю...

Архітектура комп'ютерних систем та мереж
Архітектура комп'ютерних систем та мереж

Комп'ютерна мережа – це система що здійснює обробку даних та взаємодіє з іншими системами. Вона здатна вирішувати різні прикладні завдання,...

Бездротові Інтернет мережі для різних сфер діяльності
Бездротові Інтернет мережі для різних сфер діяльності

Чому Wi-Fi мережі з кожним днем стають все більш популярними? Бездротові Інтернет мережі є сучасним міжнародним стандартом, забезпечуючи високу...

Всі статті