+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Як зробити монтаж кабелів усередині приміщень?

Як зробити монтаж кабелів усередині приміщень?

На деяких будинках необхідна установка декількох ТКД. У цьому випадку встановлюється антивандальна шафа в місці установки наступного ТКД і здійснюється прокладка кабельного переходу від муфти до наступного ТКД. Можливі два варіанти прокладки кабельних переходів.

Прокладання кабельного переходу з технічного поверху. В цьому випадку кабель ведеться до наступного ТКД з технічного поверху будівлі. Роботи виконуються згідно вимог по прокладці та кріпленню кабеля по тех. приміщенню. Як зробити монтаж кабелів усередині приміщень?

Прокладання кабельного переходу по повітрю. В цьому випадку кабель виводиться на дах та ведеться уздовж даху до другої точки доступу. На кожній під'їздній надбудові кабель повинен бути закріплений на висоті не менше двох метрів від площини даху. Для кріплення використовується анкерний болт з кільцем (12x210). У місці кожного кріплення, трос відділяється від кабелю, проводитися крізь анкерне кільце та фіксується стисками. При прокладці кабельного переходу над дахом будівлі не використовуються талрепи, та не робиться страховка.

Цей спосіб прокладки переходів використовується в разі, якщо горище будівлі непрохідне (наприклад, дуже низький, або багато несучих стін на шляху магістралі, які потрібно бурити?

Монтаж кабелів в приміщеннях

Монтаж онтаж кабелів усередині приміщень здійснюється в підготовлені кабельні траси (в тому числі в гофрованих трубках, кабельних лотках, коробах) відповідно до робочих проектів.

Кабельні траси

Електроживлення обладнання здійснюється від мережі змінного струму 220 В, 50 Гц. Для забезпечення необхідного живлення підключення до мережі можливо через джерело безперебійного живлення ДБЖ (UPS), яке підключається до автоматичного вимикача з струмом відсічення 6А, що встановлюється в АШ. Другий автоматичний вимикач встановлюється в найближчому розподільному щиті. Монтаж автоматичного вимикача здійснюється в коробці антивандального виконання на 1-2 автомата з кришкою, що має відповідне маркування приналежності до електромережі споживача.

Розетку електроживлення, обладнання ТКД та електромонтажний ящик необхідно заземлити шляхом приєднання клем заземлення на корпусах устаткування до існуючої шини захисного заземлення проводом ПВ3-1х6.

У разі відсутності можливості заземлення, всі металеві неструмопровідні частини обладнання, які можуть опинитися під напругою при пошкодженні ізоляції, зануляются. Для занулення використовуються окремі жили живильних кабелів та додаткові захисні провідники. Не допускається підключення кабелю живлення методом «скрутки».

Вимоги з опалення, кондиціонування повітря

Для забезпечення стабільної роботи обладнання ТКД в приміщеннях необхідна наявність нормальних температурно-вологісних умов роботи. Необхідно щоб температурний режим був у діапазоні від 0°С до +40°С, відносна вологість повітря від 60% до 90% (без конденсації). У разі відсутності даних умов, додаткові заходи по встановленню ТКД із забезпеченням необхідних температурно-вологісних умов узгоджуються з Замовником.

Назад в: Електроживлення, Електрика 22-11-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Джерела вторинного електроживлення: види та класифікація
Джерела вторинного електроживлення: види та класифікація

Джерела електричного живлення діляться на первинні та вторинні. У цій статті ми роскажемо Вам про класифікацію вторинних джерел...

Як працює пристрій захисного відключення ПЗВ?
Як працює пристрій захисного відключення ПЗВ?

В умовах сучасних потреб людини ми вже просто не можемо обходитися без електроенергії. Починаючи від самого елементарного, того що дає нам...

Як правильно провести електропроводку в магазині?
Як правильно провести електропроводку в магазині?

У разі необхідності оснастити ваш магазин електрикою, слід звертатися до фахівців, оскільки лише вони знають у точності, як провести...

Всі статті