Каталог
+380Показати номер

Як зробити монтаж повітряних ліній зв'язку між будинками?

Як зробити монтаж повітряних ліній зв'язку між будинками?

І так в даній статті ми поговоримо про те, як зробити монтаж повітряних ліній зв'язку між будинками? Для встановлення шпильки необхідно виконати технологічний отвір в несучій конструкції будівлі. Отвір для шпильки зовнішнім діаметром 16 мм виконується буром 18 мм. Далі відрізається шпилька потрібної довжини. На шпильку накручується рим-гайка необхідного розміру.

Усередині кільця рим-гайки забивається молотком різьба (акуратно), щоб рим-гайка не відкручувалась надалі. Наступним етапом буде затягування першої гайки (ключем). Далі з внутрішньої сторони одягаються на шпильку дві, або три шайби та накручується ще одна гайка, яку спочатку не затягувати. Далі готується та обробляється кабель, талрепи повністю одягається на рим-гайку, а трос накручується в два-три витка на шпильку з внутрішньої сторони між шайбами, після чого повністю затягується остання гайка на шпильці. Якщо монтаж шпильки виконаний у парапет даху, то під підп'ятник необхідно обов'язково розкрити антикорозійним покриттям та підкласти «термолент» з боку даху.

Встановлення трубостійки для повітряної лінії

У монтаж повітряних ліній входить встановлення трубостойки. Вон ж встановлюється тільки на несучі конструкції та кріпиться до несучої конструкції не менш ніж на 4-х точках. Для кріплення використовуються анкерні болти та болти саморізи такі ж, як і при встановленні боксів (див. вище). Вибір типу кріплення так само залежить від матеріалу стіни, до якої здійснюється кріплення.

Анкерний болт з кільцем

Якщо міцність матеріалу стіни викликає сумніви (наприклад, необхідно закріпити трубостійки до фасадного бордюру, що складається з крихкого бетону), то для кріплення необхідно використовувати шпильку 012. Для цього в стіні свердлити отвори буром 014, вставляються шпильки, відрізані по необхідної довжині, на них одягається трубостійки, з іншого боку обов'язково надягають підп'ятники і з кожного боку шпильок накручується та затягується основна контргайка.

У разі установки трубостойки на шпильках допустима страховка троса між гайок однією з шпильок. В цьому випадку між гайками встановлюється дві шайби та між ними намотується 2-3 витка троса. Якщо трубостійка закріплена на анкерних болтах, або саморізах, то для страховки необхідно встановити додатковий анкерний болт з кільцем (12x210) та провівши через нього трос, зафіксувати його стисками.

Далі необхідно встановити страхувальну розтяжку для трубостійки. Для цього можлива установка анкерного болта з кільцем, закріплення на ньому троса та кріплення тросом верхнього краю трубостойки.

Назад в: Кабельні споруди, Інформатизація 22-11-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Різновиди та принцип роботи системи пожежогасіння
Різновиди та принцип роботи системи пожежогасіння

Системи пожежогасіння призначені для запобігання пожежі та мінімізації її можливих наслідків, для уникнення людських жертв....

Як формується вартість системи пожежогасіння?
Як формується вартість системи пожежогасіння?

Вартість системи пожежогасіння визначається рядом аспектів, що включають в себе специфічні особливості кожної окремої системи....

Автоматизація вентиляції та кондиціювання приміщень
Автоматизація вентиляції та кондиціювання приміщень

Для забезпечення комфорту житлового приміщення, сьогодні, великою популярністю користується втоматизація вентиляції та кондиціонування...

Всі статті