+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

З чого складається система безперебійного електроживлення?

З чого складається система безперебійного електроживлення?

Загальні електричні мережі, якими користуються в сучасності, як правило, відрізняються невисокою якістю електроенергії. Так, часто трапляються такі неприємні ситуації як відключення, перебої в електропостачанні, шум, різні відхилення, нерівномірне напруження. А враховуючи те, що до таких електричних мереж підключається високотехнологічна техніка, то існує високий ризик того, що устаткування вийде з ладу або зламається.

Щоб позбавитися від можливих таких проблем, краще всього здійснити монтаж системи безперебійного електроживлення. Також існують системи гарантованого електроживлення, які забезпечують безперебійну подачу електричної енергії, здійснюваної навіть у тому випадку, коли в самій електричної мережі є якісь неполадки. Такі системи, як правило, складаються з кабельної системи електричного типу, генератору, джерела безперебійного живлення, автоматичної резервної функції.

Обладнання для безперебійного електроживлення

Розглянемо більш детально, з чого складається система безперебійного електроживлення?

Активне обладнання – обладнання або пристрої, для роботи яких потрібна подача окремого електроживлення. Устаткування в основному ділиться на два типи: пасивне обладнання та активне. Пасивними пристроями є патч-панелі, крос-панелі, або з'єднувальні пристрої – обладнання, яке не проявляє ніякої активної діяльності в роботі мережі. Активне обладнання навпаки проводить якісь активні дії. Прикладами є – маршрутизатори, сервери, модеми, АТС, і багато іншого. І так як для їх роботи потрібне додаткове живлення – таке обладнання називається активним.

Генератор – пристрій виробляє або перетворює що-небудь. Генераторна установка забезпечує автономність роботи системи, тобто система є невразливою до передам в роботі електричної системи. Дороге обладнання виявляється захищеним. Генератор є обладнанням яке відноситься до класу первинних. Генератори, як правило, використовуються тоді, коли необхідно отримати однофазне живлення на 100 кВт, а також трифазне – на 2000 кВт.

Джерело безперебійного живлення – прилад аварійного живлення, що забезпечує пристрої та прилади електроживленням при пропажі струму в мережі.

Джерело безперебійного живлення

Стабілізатор – прилад, перетворюють вхідну напругу з великими стрибками на більш стабільне з певним діапазоном значень на виході. Стабілізатори бувають двох типів – постійного та змінного струму. Як правило, вихідна напруга така ж як і вхідна – тобто, якщо вхідна напруга постійна або змінна – то на виході одне є так само постійним або змінним, але бувають та виключення.

Стабілізатори постійного струму бувають лінійними та імпульсними. А стабілізатори змінного струму ферорезонансні, електродинамічні (механічні), статичні та компенсаційні. Основною характеристикою стабілізаторів є швидкість реагування на зміну напруги. Воно вимірюється в мілісекундах на вольт – проміжок часу на протязі якого стабілізатор може змінити напругу на один вольт.

Назад в: Електроживлення, Електрика 27-08-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Системи резервного електроживлення: склад та можливості
Системи резервного електроживлення: склад та можливості

Технології сучасного будівництва передбачають широке застосування автоматичних систем в інженерному оснащенні комерційних будівель та житлових...

Електропроводка в офісі: вимоги та рекомендації
Електропроводка в офісі: вимоги та рекомендації

Щоб забезпечити надійну електричну мережу в офісі варто продумати всі тонкощі до дрібниць. Кожен керівник знає, що збої в роботі електрики...

Різновиди та типи силових кабелів
Різновиди та типи силових кабелів

Силовий кабель на сьогоднішній день є одним з найбільш широко поширених видів кабелю. Саме з його допомогою в будинок та на підприємство...

Всі статті