+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Монтаж водяного автоматичного пожежогасіння

Монтаж водяного автоматичного пожежогасіння

Монтаж автоматичного пожежогасіння вимагає до себе особливого підходу, оскільки це відповідальна справа, від правильності та грамотності виконання якого залежить гарантування безпеки людей, а також збереження об'єкту, включаючи все майно, що міститься всередині приміщень. Автоматичне водяне пожежогасіння забезпечує надійний захист об'єкту, оскільки оперативно реагує на вогнище спалаху, локалізує його та своєчасно гасить полум'я, уберігаючи як об'єкт, так і, що найголовніше, безпеку людей.

Встановлення водяного автоматичного пожежогасіння

Встановлення водяного автоматичного пожежогасіння – це ефективний метод збереження майна в умовах пожежі до прибуття групи пожежної охорони, тому монтаж таких систем обов'язковий для архівів, для приміщень, де зберігається та обробляється інформація, а також складських та торгових приміщень, у тому числі серверних кімнат та закритих автостоянок, авторемонтних майстерень, а також та поліграфічних підприємствах.

Причому при встановленні водяного автоматичного пожежогасіння, в обов'язковому порядку, враховується розмір площі, і якщо площа перевищує певні параметри, доцільно монтувати систему пожежогасіння, яка забезпечить надійний захист при виникненні вогнища спалаху на всій площі приміщення в повній мірі.

 Спринклерні системи пожежогасіння

Саме з цієї причини запрошують майстрів, фахівців в області пожежогасіння, оскільки виключно висококваліфіковані професіонали, володіють необхідними знаннями та навичками в цій специфічній сфері діяльності, та лише тільки вони зможуть підібрати необхідне обладнання та розрахувати вартість системи пожежогасіння, згідно з характеристиками об'єкту.

Модульні та централізовані системи

Системи водяного автоматичного пожежогасіння бувають модульними та централізованими, можуть складатися з одного, або декількох резервуарів з вогнегасною речовиною, а також можуть бути підключені до лінії водопроводу.

Автоматичний запуск системи дублюється місцевими та дистанційними пристроями запуску за 2-3 хвилини, причому для різних об'єктів застосовуються різні зрошувачі, такі як ДВ, ДВМ, ДШ, які монтують на трубопроводи, на відстані 3-4 метри один від одного в одну, або дві лінії. Знанням всіх цих методів роботи володіють лише фахівці пожежогасіння, до яких і слід звертатися в разі потреби.

Назад в: Різне 12-12-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Дивіться також
Що таке припливно-витяжна вентиляційна система?
Що таке припливно-витяжна вентиляційна система?

У цій статті міститься відповідь на питання, що таке припливно-витяжна вентиляційна система та з яких елементів вона складається? Припливна...

Управління димовидаленням: різновиди систем
Управління димовидаленням: різновиди систем

Протипожежний захист, має велике значення для збереження об'єктів. Одним з основних елементів цієї важливої справи, є система димовидалення....

Навіщо потрібні слабкострумові мережі в магазині?
Навіщо потрібні слабкострумові мережі в магазині?

Мало хто замислюється над тим, як магазин влаштований «зсередини». Чітка система поставок продукції та обліку товарів, злагоджена робота...

Всі статті