+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Як закріпити повітряно-кабельний перехід між будинками?

Як закріпити повітряно-кабельний перехід між будинками?

Зіткнулися з питанням, як закріпити повітряно кабельний перехід між будинками? Відповідь проста. Так як волокна кабелю виконані з кварцового скла, волоконно-оптичний кабель вимагає більш дбайливого ставлення, в порівнянні з мідним. Тягнути кабель необхідно рівномірно без ривків, не допускати утворення петель.

В процесі монтажу кабелю потрібно строго керуватися обмеженнями на мінімальний радіус вигину кабелю: мінімальний радіус вигину оптико-волоконного кабелю не менше 20-ти зовнішніх діаметрів.

При переході з горизонтальної ділянки до вертикальної, не допускається надмірного перегину кабелю під власною вагою на гострих крайках. Якщо (наприклад, при введенні кабелю) є істотний вигин, необхідно прокласти кабель в металорукаві, щоб не допустити тертя кабелю об стіну. Недопустимі провіси кабелю більше ніж 2 м на 100 м довжини. Якщо немає можливості натягнути кабель руками, потрібно використовувати лебідку. При натягуванні кабелю лебідкою до лебідки потрібно кріпити відокремлений трос, а не сам кабель. При довжині повітряного переходу перевищує 20 метрів з двох сторін переходу після точки кріплення необхідно залишати запас кабелю у вигляді кільця діаметром від 40 до 50 см та кількістю витків від 2-х до 3-х.

Вибір місця кріплення ВОК

Місце кріплення кабеля вибирається виходячи з того, щоб після натягу він не торкався, будівель, інших кабелів і т.д. Визначається дана умова методом наявності прямої видимості між двома протилежними (на різних будівлях) точками кріплення кабелю.

Прокидання кабелю між будинками

Перед тим як закріпити повітряно-кабельний перехід між будинками, спочатку перекидається мотузка, на якій надалі перетягується кабель. Якщо є існуючі кабелі то можна використовувати «тросохід», якщо немає такої можливості, мотузку перекидають вручну.

Повітряно-кабельний перехід між будинками

У разі наявності існуючого кабелю, «тросохід» встановлюється на даний кабель. До «тросоходу» прив'язується мотузка. Обов'язково страхується пристрій тросом навколо кабелю. Необхідно також переконатися в тому, що акумулятор «тросоходу» заряджений. При киданні мотузки, коли висота будинків відрізняється, бажано відправляти «тросохід» зверху вниз, причому, якщо перепад висот занадто великий, «тросохід» при русі необхідно притримувати за мотузку.

Обмеження на кріплення кабелю:

  • заборонені будь-які порушення покрівлі дахів;
  • заборонені будь-які порушення теплоохоронного контура будівлі;
  • заборонено будь-яке використання чужих конструкцій на даху (в тому числі чужих трубостояків, радіощогл);
  • заборонені будь-які роботи, при яких може бути пошкоджено ліфтові шахти, або машинні приміщення ліфтів будинку.

Тепер вам відомо, як закріпити повітряно-кабельний перехід між будинками.

Назад в: Кабельні споруди, Інформатизація 08-11-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Будівництво СКС: застосування гофри та коробів
Будівництво СКС: застосування гофри та коробів

Сьогодні гофровані труби є обов'язковими елементами будь-якої серйозної та розгалуженої кабельної системи. Гофра активно використовується при...

Захист кабелю від механічних пошкоджень у приміщенні
Захист кабелю від механічних пошкоджень у приміщенні

Прокладаючи інформаційні, слабкострумові, силові лінії потрібно захищати – це факт. Тому на практиці будівництво СКС не обходиться без...

Компоненти СКС: ремонт та модернізація обладнання
Компоненти СКС: ремонт та модернізація обладнання

Згідно зі статистикою, більш 70% працюючих на території країни структурованих кабельних систем знаходяться на різних стадіях фізичного зносу....

Всі статті