+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Принцип роботи витяжної вентиляції у медустановах

Принцип роботи витяжної вентиляції у медустановах

Монтаж витяжної вентиляції у медичних установах здійснюють фахівці даної сфери діяльності, які досконало володіють знаннями та навичками монтування систем та зможуть здійснити роботи в оптимальні терміни та з найбільшою ефективністю, що в свою чергу послужить гарантом стабільної та безперебійної роботи.

Витяжна система вентиляції

У медичних установах повинна передбачатися витяжна система вентиляції на стадії проектування об'єкту, оскільки лікарня повинна забезпечуватися свіжим повітрям стабільно і в повному об'ємі. Вентиляція потрібнадля видалення забрудненого, відпрацьованого повітря назовні особливо ефективно в порівнянні з іншими об'єктами та повинна, в обов'язковому порядку, виключати попадання обробленого повітря в інші приміщення.

Принцип роботи витяжної вентиляції

Принцип роботи витяжної вентиляції у медустановах полягає в тому, щоб забезпечувати надходження та видалення повітря здійснюють у верхню зону приміщення, виключаючи операційні, а також радіальні відділення в яких повітря видаляють на 40% з верхньої зони, а 60% з нижньої зони.

У приміщеннях з природною витяжною вентиляцією повітря подається в коридори. Слід враховувати кратність повітря, оскільки це забезпечує оптимальну зміну повітря в приміщенні. Також повітря слід очищати, для чого є сухі фільтри, в тому числі слід очищати витягнуте повітря, забруднене бактеріями, вірусами та іншими шкідливими речовинами, що містяться в повітрі.

Витяжна система вентиляції

Витяжна система вентиляції в медичних установах надзвичайно важлива, оскільки забезпечує стабільний повітрообмін, важливий для здоров'я людей, у зв'язку з чим, слід приділяти велику увагу цьому важливому питанню, з метою забезпечення гарного та стабільного надходження кисню в приміщення медичного закладу.

Проектування та монтаж

Монтаж витяжної вентиляції в медустановах, особливо, слід доручати фахівцям. Вони знають, як виконати цю відповідальну роботу правильно і грамотно, що дуже важливо, оскільки від цього залежить здоров'я людей. У зв'язку з чим, в обов'язковому порядку потрібно запрошувати фахівців, висококваліфікованих майстрів, які володіють навичками мотажу систем вентиляції, оскільки забезпечення стабільного повітрообміну – це питання, яке вимагає задіювання професіоналів.

Назад в: Різне 12-12-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як формується вартість системи пожежогасіння?
Як формується вартість системи пожежогасіння?

Вартість системи пожежогасіння визначається рядом аспектів, що включають в себе специфічні особливості кожної окремої системи. Таким чином,...

Навіщо потрібна установка порошкового пожежогасіння?
Навіщо потрібна установка порошкового пожежогасіння?

Характеристики та призначення установки порошкового пожежогасіння, говорять самі за себе, оскільки є ефективним засобом у боротьбі з полум'ям...

Прокладка слабострумних кабелів на дачі
Прокладка слабострумних кабелів на дачі

Сучасні котеджні та дачні селища, які у великих кількостях зводяться в передмістях, ще на етапі будівництва оснащуються кабельними мережами....

Всі статті