+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Міні камера відеоспостереження: прихована установка

Міні камера відеоспостереження: прихована установка

У наш час мініатюрні камери спостереження не є чимось недоступним. Експлуатація таких пристроїв цілком виправдана, оскільки вони покликані забезпечувати належний рівень безпеки у місцях громадського користування.

Зрозуміло, що зараз відеокамери прихованого спостереження часто працюють не тільки у великих компаніях, або на підприємствах, а також в квартирах та будинках. Про те, як працюють мініатюрні камери відеоспостереження, ми обговоримо в рамках даної статті.

Можливості мініатюрних відеокамер дозволяють отримувати якісне зображення, що всього відбувається в зоні огляду пристрою. Основним пріоритетом таких камер є максимальна прихованість розміщення.

Зловмисник, що бачить камеру, обов'язково зробить спробу обійти зону його огляду. Приховану камеру порушник просто не помітить, а от пристрій вже точно зафіксує його.

Встановлення відеоспостереження

Завдяки тому, що міні камера відеоспостереження менше сірникової коробки, її можна встановлювати, закамуфльовані під будь-який предмет інтер'єру. Якщо ж камера бездротова, то її можна поставити взагалі де завгодно: у столах, шафах, стінах, комп'ютерних мишках, дверних вічках.

Міні камера

Не варто забувати, що для прихованої системи відео та аудіо контролю перше завдання – це непомітність. Роботи з монтажу повинен проводити фахівець, спроможний встановити камери під потрібним кутом, правильно замаскувати їх, належним чином налаштувати систему. Найчастіше мініатюрні камери спостереження використовують для контролю над особовим складом організацій, для спостереження за торговими залами невеликих магазинів, а також для контролю виконання обов'язків домашніми працівниками. Ще мініатюрні відеокамери встановлюються в панелях домофонів, датчиків приладів сигналізації.

Крім великих підприємств мініатюрні камери встановлюють у квартирах та приватних домоволодіннях. Це надає можливість контролювати що відбувається вдома з дитиною батькам, коли їх немає вдома.

Для кожного батька безпека дитини - це найважливіше. Як і будь-яка інша подібна відеотехніка, міні камера оснащена модулями, за допомогою яких проводиться кріплення, передається зображення та звук, а також захисний пристрій внутрішньої електроніки.

Основні елементи пристрою:

  • це матриця;
  • об'єктив;
  • візир;
  • корпус;
  • інформаційний носій.

Крім цього, багато сучасних мініатюрні камери оснащені каналами передачі даних та одночасно, подаючими харчування.

Мініатюрні пристрої спостереження в нинішніх умовах здобули собі найширше застосування. Завдяки стрімкому розвитку високих технологій використовуються компактні відеопристрої, які зберігають технічні можливості повнорозмірних прототипів, але здатні споживати набагато менше енергії та зберігають можливість функціонувати тривалий час від автономних джерел живлення.

Назад в: Відеоспостереження, Безпека 01-03-2013

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також

Різновиди відеомоніторів системи відеоспостереження
Різновиди відеомоніторів системи відеоспостереження

Різновиди відеомоніторів системи відеоспостереження вражають своєю кількістю та різноманітністю, але слід розібратися в настільки великому...

Як працює відеоспостереження у реальному часі?
Як працює відеоспостереження у реальному часі?

Дуже популярно, в наш час стало встановлювати камери відеоспостереження з режимом перегляду в реальному часі. Зазвичай люди, їдучи кудись,...

Всі статті