+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Електромеханічний накладний замок: переваги вибору

Електромеханічний накладний замок: переваги вибору

У процесі еволюції пристроїв, основною функцією яких є забезпечення безпеки приміщення та контроль – обмеження доступу, в даний час головним критерієм виступає надійність, а так само простота та зручність експлуатації.

Можливість дистанційного керування, з успіхом застосовується в сучасних рішеннях, дозволило інтегрувати звичайні механічні замки з електричним приводом, у результаті чого з'явився новий різновид запірного пристрою – електромеханічний замок. За способом установки замку, вони бувають накладні та врізні, як втім, і звичайні механічні.

Переваги електромеханічного замку

Електромеханічний накладний замок володіє такими перевагами, як простота та надійність, немає потреби висвердлювати глибокі отвори на торцях дверного полотна, тим самим послаблюючи його, можливість швидкого встановлення замка на, практично, будь-яких дверних конструкціях.

Електромеханічний замок

Накладні електромеханічні замки застосовуються на металевих, рідше на дерев'яних дверях, або ж хвіртках. Конструктивна особливість цих пристроїв, практично така ж, як верб накладних механічних. За рахунок циліндра з зовнішнього боку цей замок можна відкрити ключем, за відсутності напруги живлення.

Всередині, з боку приміщення в багатьох моделях є механічна кнопка для відкривання в ручному режимі, а деякі конструкції забезпечені та циліндром для відкривання ключем та кнопкою, що робить використання цього виду замків ще більш практичним.

Вибір електромеханічних замків

Щоб правильно вибрати електромеханічний накладний замок необхідно обов'язково врахувати, що він менш надійний, ніж його врізні побратими, тому на об'єктах з підвищеною секретністю його було б краще застосовувати в якості додаткового. Пильну увагу потрібно звернути на те, щоб відповідна планка була оснащена спеціальним виступом, що оберігає лиштва та дверну коробку від механічних пошкоджень, або зовнішніх умисних впливів.

При установці замка на двері, її спосіб визначається конструкцією самих дверей, а саме матеріалом, з якого вона виконана. На дерев'яну поверхню – взагалі немає ніяких проблем, замок прикручується звичайними шурупами. На металеву – отвори для кріплення потрібно буде попередньо висвердлити та нарізати різьбу для болтів кріплення. Провід електроживлення можна укласти в пластиковий короб, підклеєними до дверного полотна та підведений до дверної коробки, або ж заховати всередині металевих дверей (якщо дозволяє конструкція) та вивести їх знову ж до дверної коробки в районі дверної петлі. Провід, що знаходяться зовні, укладають у гнучкий гофрований пластиковий, або металевий рукав.

На даний час у наявності є величезна різноманітність високотехнологічних електромеханічних накладних замків, які здатні забезпечити максимальний захист від несанкціонованого проникнення зловмисників в приміщення.

Назад в: Контроль доступу, Безпека 27-05-2014

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Карти доступу: загальні характеристики та технічні можливості
Карти доступу: загальні характеристики та технічні можливості

Системи контролю доступу на основі пластикових безконтактних proximity карт досить широко застосовуються в різного роду підприємствах та...

Для чого потрібна система СКУД?
Для чого потрібна система СКУД?

Система контролю та управління доступом (СКУД) це комплекс пристроїв, які здійснюють контроль таі розмежування доступу до об'єкту, а також...

Застосування та експлуатація домофону
Застосування та експлуатація домофону

Безпека життя людей, збереження їх житла на даний час є одним з найбільш важливих питань. Зробити життя безпечніше – одне із завдань, яке...

Всі статті