+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Налаштування VoIP-телефонії для чайників

Налаштування VoIP-телефонії для чайників

Налаштування VoIP-телефонії для чайників базується на передачі мовного потоку інформації за допомогою мережі Iнтернет, або інших мереж, призначених для цього. Такий підхід до створення власної комунікації позбавить Вас від необхідності контролювати дротяні з'єднання, збільшувати телефонний трафік. VoIP-телефонія знімає безліч питань відносно якості передачі даних, а також обслуговування мережі в цілому.

Переваги VoIP телефонії

Як правило, VoIP-телефонія є кращим елементом контролю, яка контролює та економить Ваші фінансові кошти. Економія досягається за рахунок вибору дешевого маршруту для дзвінка. Щоб система працювала справно та можна було передавати дані без ризику збою та інших неприємностей, слід здійснити налаштування VoIP-телефонії.

VoIP-телефони

Оптимізація витрат є, мабуть, однією з найбільш привабливих для більшості користувачів характеристикою VoIP-телефонії. Маршрутизатор сам вибирає, дзвінок якого оператора мобільного зв'язку буде найбільш вигідним в кожному окремому випадку. До переваг VoIP-телефонії відноситься економія коштів, територіальна неприв'язаність, інтеграція з іншими сервісами та службами. Можливість підключити один з безкоштовних номерів, комп'ютерно-телефонна інтеграція – напрямок в телефонії, заснований на застосуванні комп'ютерних технологій-управління телефонним обладнанням комп'ютерними програмами, базами даних, передача голосу по комп'ютерних мережах.

Налаштування VoIP-обладнання для чайників

Щоб зрозуміти, як функціонує система, слід знати базові основи її діяльності. Щоб налаштувати VoIP-телефонію потрібно розібратися з такими ключовими термінами:

Голосовий канал – частина лінії, що передає звук. Голосовий канал зазвичай може передавати звук в частоті від 300 до 3400 Гц.

Голосовий модем – модем, для програмного доступу до голосовому каналу. Програма, що управляє модемом, не тільки управляє станом з'єднання, але і керує звуком в лінії: синтез та розпізнавання мови (TTS, ASR), програвання та запис звуку, і так далі. У загальному вигляді аналоговий телефонний модем, який використовується для передачі голосових записів по телефонній лінії. Сучасні модеми можуть передавати одночасно дані та голос і саме тому таку групу модемів назвали СВД (одночасної передачі голосу та даних). Так само такі модеми можуть визначати номер абонента, використовувати системи автоматичної розсилки мовних повідомлень, автовідповідач.

Комутація пакетів – принцип зв'язку, який заснований на передачі між вузлами на комутації окремих пакетів, при цьому кожен проміжний вузол розподіляє пакети по сусідніх проміжним вузлам – тобто пакети можуть йти до кінцевого вузла різними шляхами. В результаті чого пакети можуть йти порівняно довго та в різному порядку.

Багатоадресна розсилка пакетів – можливість передачі даних відразу декільком вузлам.

Предответное стан – стан лінії при вхідному дзвiнку.

Сигнальна одиниця – аналог поняття «пакет», одиниця інформації.

ADSL (Асиметрична цифрова абонентська лінія) – технологія на основі модему, перетворююча аналогові сигнали з телефонної лінії в цифровий потік інформації.

ADPCM (Адаптивна Диференціальна імпульсно-кодова модуляція) – спосіб перетворення аналогового сигналу в цифровий (32кбіт/сек).

Назад в: Телефонія, Телекомунікації 28-08-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Для чого необхідна установка офісних АТС?
Для чого необхідна установка офісних АТС?

Найчастіше невеликі підприємства починають з підключення телефону на пару номерів, зарезервованих за конкретними співробітниками. З...

Типи пристроїв для передачі даних і цифрові канали
Типи пристроїв для передачі даних і цифрові канали

Цифрова телефонія є особливим типом комутації, яка суттєво відрізняється від аналогового варіанту. Довгий час саме аналогова комутація була...

Система стільникового зв'язку стандарту CDMA: переваги вибору
Система стільникового зв'язку стандарту CDMA: переваги вибору

Даний стандарт стільникового зв'язку сьогодні є одним з найпопулярніших та активно впроваджуваних – з ним процес передачі звуку проходить з...

Всі статті