+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Дешеві дзвінки: переваги IP-телефонії

Дешеві дзвінки: переваги IP-телефонії

IP-телефонія є комплексом комунікаційних потоків, які забезпечують передачу даних за допомогою мережі Інтернет, або інших комунікаційних мереж. Сигнал при цьому перетвориться в цифровий вигляд та стискається перед тим, як почнеться безпосередньо процес передачі даних. З'явився такий спосіб передачі даних на початку 21 століття, швидко популяризувати серед жителів країн усього світу.

Сьогодні налаштувати дешеві дзвінки IP-телефонії та здійснювати передачу даних в цифровому форматі може практично кожен. Як приватні користувачі, так і компанії в своїй роботі використовують IP-телефонію. У той же час така інноваційна технологія дозволяє налаштувати такі функції, як переадресація дзвінків, автоматичний набір та визначення номеру Вашого адресата.

Крім того, такі дзвінки мають цілий ряд переваг, наприклад, безпека передачі важливої інформації, незалежність від місця розташування, інтеграція з іншими сервісами через мережу Інтернет. Також користувачі можуть розраховувати на інші корисні властивості, такі, як роумінг, маршрутизація тощо.

Терміни IP-телефонії

Програма IP-телефонії – програма, що є подобою терміналу IP-телефонії.

Частота – це величина, яка показує число повторень, або виникнення подій. У фізиці ця величина характеризує періодичний процес, який дорівнює числу повних циклів, скоєних за одиницю часу. Вимірюється в Міжнародній системі одиниць (СІ) в Герц (Гц, Hz). Зворотній частоті величина називається періодом. Частота може бути різна, залежно від того, для яких цілей вона використовується, наприклад, циклічна частота, частота дискретних подій, частота обертання. У статистиці частота – це значення, яке показує, яке число раз відбувалась якась подія, виявлялася деяка властивість об'єкту, або один, або декілька параметрів досягали певної величини за якийсь період часу.

Конвертор протоколів – пристрій перетворюють сигнали одного протоколу в еквівалентні сигнали іншого протоколу.

Кбіт/с – швидкість передачі даних – 1024 біт у секунду.

Інтелектуальна мережа – телефонна мережа зі своєю інфраструктурою, необхідною для надання послуг, типу роумінг і т. д. Вузли інтелектуальної мережі мають програмне управління та об'єднані в єдину мережу передачі даних.

Симплексний – можливість передавати сигнал тільки в одному напрямку.

Дуплексний – можливість одночасної передачі інформації в обох напрямках.

Аналогові сигнали (аналогові сигнали) – дані у вигляді безперервних хвильових сигналів для передачі по телефонних лініях.

DSL (цифрова абонентська лінія) – цифровий канал за звичайною аналогової телефонної лінії.

Modem (модем) – пристрій для перетворення цифрової інформації в звукові сигнали зі складним спектром і подальшої передачі їх по телефонній лінії.

МБ (мегабайт в секунду) – швидкість передачі даних в цифрових мережах.

IP (міжмережевий протокол) – протокол маршрутизації.

Назад в: Телефонія, Телекомунікації 28-08-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Дивіться також
Які бувають види мереж зв'язку?
Які бувають види мереж зв'язку?

Стільникова мережа є однією з різновидів мобільної мережі, яка працює за принципом сотів. Це означає, що зона, яку покриває мережа, ділиться...

Для чого потрібне встановлення АТС у готелі?
Для чого потрібне встановлення АТС у готелі?

Для чого потрібне встановлення АТС у готелі? Відповімо на це питання. У готельному бізнесі телефонний зв'язок є, мабуть, найбільш...

Де та як використовується шлюз IP-телефонії?
Де та як використовується шлюз IP-телефонії?

IP телефонія – це така технологія, яка дозволяє використовувати Інтернет, або будь-яку іншу мережу використовує IP-адреси, для того, щоб вести...

Всі статті