+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Облік робочого часу та контроль доступу

Облік робочого часу та контроль доступу

Контроль доступу – це система, що дозволяє контролювати персонал підприємства та стимулювати співробітників до досягнення підвищеної дисципліни, що в кінцевому підсумку сприятливо позначається на продуктивності праці, а значить і на збільшенні прибутку. Саме з цієї причини адміністрація підприємств зацікавлена в установці контрольно-пропускної системи на виробничому підприємстві, що дозволяє здійснювати підвищений рівень контролю за всіма співробітниками підприємства.

Облік робочого часу та контроль доступу – це комбінована система контролю, що дозволяє підвищити продуктивність праці в значній мірі, оскільки система дозволяє фіксувати прихід на робоче місце та видхід з нього співробітників підприємства, що не представляється можливим в умовах відсутності такої системи.

Крім того «контроль доступу» дозволяє забезпечити контрольований доступ в окремі приміщення підприємства, особливі можливості за допомогою індивідуального електронного ключа, що дозволяє забезпечити на підприємстві контрольоване переміщення співробітників по території.

Система контролю доступу

Об'єднання таких систем, як облік робочого часу та контролю доступу дозволяє збирати інформацію про роботу співробітників та відображати на комп'ютері всю цю інформацію за допомогою «єдиного журналу подій», з чого формуються дані необхідних звітів

Контроль доступу

Така система контролю неоціненна в умовах великих підприємств, коли в підпорядкуванні великий штат співробітників, стеження за роботою якого, не представляється можливим, окрім, як за допомогою системи обліку робочого часу та контроль доступу. У зв'язку з чим такі системи сьогодні користуються великим попитом у керівників великих підприємств, оскільки є необхідністю, у зв'язку з можливістю надійного контролю за співробітниками.

Дисципліна на робочому місці позначається на продуктивності праці, а значить та на прибутках підприємства, та саме тому такі системи контролю сьогодні дуже популярні та користуються великим попитом на різних великих підприємствах.

У зв'язку з чим у разі потреби встановлення СКУД на Вашому підприємстві, треба звертатися у спеціалізовані в цій сфері компанії, фахівці яких в повній мірі володіють знаннями та навичками правильної та грамотної установки подібних систем.

Назад в: Контроль доступу, Безпека 13-12-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Інструкція по установці електромеханічного замку
Інструкція по установці електромеханічного замку

Сама назва «електромеханічний» говорить про те, що даний вид замків чимось відрізняється від звичайних механічних замків, а значить та його...

Навіщо потрібна система контролю доступу на стоянках?
Навіщо потрібна система контролю доступу на стоянках?

Щоденна модернізація технологій та постійне впровадження різноманітних новинок дають можливість динамічного розвитку ІТ індустрії. Сучасні...

Види домофонів та їх пристрій
Види домофонів та їх пристрій

Для контролю доступу в житлове, або офісне приміщення застосовується досить проста, але дуже ефективна система, в основу якої входить пристрій...

Всі статті