+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як обрати обладнання для кондиціонування повітря?

Як обрати обладнання для кондиціонування повітря?

Обладнання для кондиціювання повітря забезпечує стабільний повітрообмін в приміщенні, тому і є дуже важливим, оскільки від правильності монтування залежить функціональність системи, а значить та здоров'я людей, що знаходяться в приміщенні. У зв'язку з цим слід звертатися до фахівців, кваліфікованих майстрів, які в повній мірі володіють знаннями та навичками монтування обладнання для кондиціювання повітря.

Як вибрати обладнання для кондиціонування повітря? Це складне питання та відповідальна робота, що вимагає правильного та грамотного підходу до справи, з урахуванням характеристик об'єкту, а також кліматичних умов регіону, у тому числі індивідуальний підбір необхідного обладнання для кожного окремо взятого об'єкта з розрахунком параметрів приміщення, а також відмінних можливості різних систем повітрообміну.

Типи обладнання

Промислове обладнання для кондиціювання повітря, буває модульного типу та збірного типу з великим діапазоном потужності, наприклад, від 10кВт до 200кВт, та може забезпечити стабільний повітрообмін, оптимальний комфорт в приміщенні, а також це енергозберігаюче обладнання та вібростійкість з вдалим діапазоном і високою продуктивністю регенерації тепла.

Системи кондиціювання повітря

Також бувають пересувні установки кондиціювання, типу ACM 18 СІКТ для тимчасових та пересувних будов, а також для наметів. Це легка установка з алюмінію в каркасі зі сталі, з принципом роботи, заснованим на охолоджуваному контурі з потужними вентиляторами. Випарник та радіальний вентилятор витягують повітря з внутрішнього приміщення намету, крізь холодний випарник, випускаючи холодне повітря через верхню і бічну частину системи охолодження. Також цю установку можна оснастити електронагрівальним змійовиком та система буде обігрівати приміщення вночі. Всі деталі системи виконані з нержавіючого металу, а це обумовлює довговічність установки.

Обладнання для кондиціювання може забезпечити стабільний комфорт та максимальний повітрообмін у великих приміщеннях, таких як лікарні, торгівельні та бізнес центри. У зв'язку з чим, сьогодні вони дуже затребувані та користуються великим попитом. Але, в виборі найбільш придатної установки саме для вашого об'єкта слід звертатися до фахівців, які можуть порадити найбільш підходящу та функціональну систему, а також зможуть її монтувати грамотно та правильно у відповідності з приписами.

Назад в: Різне 12-12-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Що входить до складу витяжної системи вентиляції?
Що входить до складу витяжної системи вентиляції?

Будь яка система вентиляції сконструйована таким чином, що в приміщення поступає рівно стільки повітря, скільки з нього викачується. Якщо...

Проектування та встановлення пінного пожежогасіння
Проектування та встановлення пінного пожежогасіння

У даній статті ми поговоримо про таку послугу як проектування та встановлення пінного пожежогасіння. Вона включає масу особливостей, знанням...

Прокладка слабострумних кабелів на дачі
Прокладка слабострумних кабелів на дачі

Сучасні котеджні та дачні селища, які у великих кількостях зводяться в передмістях, ще на етапі будівництва оснащуються кабельними мережами....

Всі статті