+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Обладнання для супутникового ТБ

Обладнання для супутникового ТБ

Супутникове телебачення на сьогоднішній день вже не розкіш. Кожна людина, хоче дивитися свої улюблені трансляції в хорошій якості. Дана технологія дозволяє транслювати канали у відмінній якості та за доступною ціною. Тому якщо Ви задалися питанням про встановлення супутникового телебачення, потрібно знати яке обладнання слід придбати. Тому, в даній статті ми поговоримо про обладнання для супутникового ТБ.

Вибір телевізора

З приходом нових технологій у телебаченні, а це і нові телевізори та сама технологія мовлення, потрібно бути освіченим у правильному підборі обладнання. Для початку, потрібно визначитися з телевізором.

Рідкокристалічний телевізор

З виходом нових плазмових та рідкокристалічних телевізорів, якісне зображення стало доступно кожному. Але, щоб побачити всі переваги відображення картинки, потрібно вибрати оптимальну діагональ. Тут потрібно запам'ятати одне правило: діагональ телевізора повинна бути не менше однієї п'ятої від відстані до глядача. Але, варто пам'ятати, що при купівлі телевізора із занадто великим екраном, користувач ризикує отримати неякісну картинку з невеликої відстані. Зазвичай рекомендується купити плазмову панель з діагоналлю від 15 до 32 дюймів.

Переваги HDTV

Наступним чинником у підборі телевізійного обладнання слід відзначити підтримку функції HDTV. Ця можливість повинна бути доступною у пристрої передачі сигналу. Передавач повинен підтримувати розширення 1920х1080 (FullHD) та розгортку не менше 200 Ггц. Звичайно, оптимальним вибором, який володіє всіма функціями, буде покупка комплекту супутникового телебачення. На жаль, далеко не всі канали ведуть мовлення у форматі «FullHD», а ті які транслюються, то на платній основі.

Супутникове ТБ володіє дійсно багатьма перевагами, а підібравши правильне обладнання, можна дивитися улюблені канали у високому розширенні. Оскільки дана технологія порівняно нова, багато каналів не перейшли на широкоформатні трансляції. Але в недалекому майбутньому, всі телетрансляції будуть у форматі «FullHD». На даний момент, перегляд каналів високої чіткості обмежений фінансовими витратами, але це швидше за все тимчасовий питання, до того ж за якість завжди доводиться платити більше.

Назад в: Телебачення, Телекомунікації 10-10-2013

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Цифрове ефірне телебачення «Т2»: огляд можливостей
Цифрове ефірне телебачення «Т2»: огляд можливостей

Вже багато хто чув про цифрове телебачення «Т2», яке з недавніх пір почали вводити по всій Україні. Про це говорять численні відео ролики та...

IPTV та його переваги
IPTV та його переваги

IPTV – нова технологія цифрового телебачення, яка поширюється у мережах передачі даних по IP протоколу. Така технологія дозволяє кінцевому...

Технології телебачення «CableCARD» та її особливості
Технології телебачення «CableCARD» та її особливості

Технологія «CableCARD» має на увазі перегляд трансляції без додаткових пристроїв, таких як: тюнер, супутниковий ресивер , кабельна коробка....

Всі статті