+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Цифрове ефірне телебачення «Т2»: огляд можливостей

Цифрове ефірне телебачення «Т2»: огляд можливостей

Вже багато хто чув про цифрове телебачення «Т2», яке з недавніх пір почали вводити по всій Україні. Про це говорять численні відео ролики та безліч реклами у всіх джерелах медіа. Згідно з планом, вся країна повинна перейти на новий стандарт мовлення до 2015 року. У цій статті ми поговоримо про огляд цифрового ефірного телебачення «Т2», його перевагах та технологіях.

Огляд можливостей

Основним перевага «Т2» можна відзначити наявність 32 каналів. Безліч жителів країни, які живуть далеко від міста, можуть дозволити собі дивитися лише 4-5 каналів. Дана технологія дозволяє розширити цей список до 32. На перший погляд, якість картинки, що надається новою технологією, радує. Але після порівняння із звичайною антеною, стає зрозуміло: якість практично ідентична.

Цифрове телебачення Т2

Також, за словами розробників технології, «Т2» повинно транслювати канали в широкому форматі, на жаль це не так. Ще не відомо з чим це пов'язано, можливо, технологія та підтримує такий формат, але канали ще не перейшли на нього. На даний момент, передачі транслюються в звичайному форматі, а якість 720р, поки недоступна. Швидше за все, телеканали чекають максимальної популяризації технології по всій Україні.

Якщо брати в цілому, чистота картинки на середньому рівні. Часто надходить інформація про порушення якості трансляції при поганих погодних умовах, наприклад в дощ. Іноді, картинка втрачає частотність, та трансляція нагадує «слайд-шоу». Але такі проблеми зустрічаються не часто і не у всіх користувачів. Такі проблеми, цілком можуть залежати від місцевості та положення абонента.

У всякому разі, дана технологія телебачення, як ніколи буде корисна для жителів сільської місцевості, де погана якість прийому трансляцій. За допомогою даної технології, користувачі зможуть збільшити та кількість каналів мовлення, та їх якість. Говорити про повне функціональне використання технології та розкривати її потенціал ще рано, оскільки практично всі відомі канали не перейшли на широкоформатне мовлення. Швидше за все, цифрове ефірне телебачення «Т2» оцінять повною мірою після закриття аналогового мовлення, яке за державним планом відключать 1 січня 2015.

Назад в: Телебачення, Телекомунікації 10-10-2013

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як зробити правильне проектування кабельних мереж?
Як зробити правильне проектування кабельних мереж?

Телебачення, телефон та інтернет вже міцно увійшли в наше життя – статистика говорить про те, що всіма цими благами до кінця 2011 користується...

Як вибрати супутниковий тюнер?
Як вибрати супутниковий тюнер?

Коли стикаєшся з питанням встановлення супутникового телебачення , виникає цілком обгрунтоване запитання: «Як вибрати супутниковий...

Обладнання для супутникового ТБ
Обладнання для супутникового ТБ

Супутникове телебачення на сьогоднішній день вже не розкіш. Кожна людина, хоче дивитися свої улюблені трансляції в хорошій якості. Дана...

Всі статті