+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Огляд системи безперебійного електроживлення

Огляд системи безперебійного електроживлення

В даний час системи безперебійного живлення мають небувалу популярність в країнах СНД і Україні зокрема. Це обумовлено тим, що при тривалих за часом перебої в електроживленні, як правило, застосовуються автономні дизельні, бензинові та газові автономні станції. Джерела безперебійного живлення (ДБЖ, або UPS) найбільш ефективні і економічні при короткочасних, але досить частих негараздах в роботі електромереж. Це обумовлює їх незамінність в умовах заміського житла, роботі малих офісів та невеликих локальних мереж.

Принцип роботи системи

Для стабілізації напруги в мережі, ДБЖ застосовують електричну енергію акумуляторних батарей. Електричні пристрої, включені на момент зникнення живлення в первинній мережі, автоматично перемикаються на живлення від акумуляторів. Ця система безперебійного електроживлення незамінна при роботі на комп'ютері, коли несвоєчасне відключення живлення може привести до втрати важливих даних, або для систем автономного водопостачання, або опалення, які можуть функціонувати тільки за умови наявності електрики.

Переваги та недоліки

Переваги системи безперебійного електроживлення, в порівнянні з автономними електричними станціями незаперечні. По-перше вони більш надійні, не потребують витрат на закупівлю палива, регулярного технічного обслуговування (за винятком заміни поламаних акумуляторних батарей), практично безшумні в роботі, майже не виділяють теплоти. Але, є, безумовно, і недоліки. Одним з таких серйозних недоліків можна назвати обмежений час безперервної роботи.

Система безперебійного живлення

Велика частина моделей джерел безперебійного електроживлення мають інтелектуальну систему контролю над роботою всього навантаження. Багато UPS обладнані системою подвійного перетворення напруги та мають високі показники продуктивності. Вони дорожчі і можуть бути використані для вторинного живлення серверів, або високопродуктивних локально-обчислювальних мереж. ДБЖ для домашнього користування та малих офісів більш прості. Вони просто, у більшості випадків, захищають електричну техніку від збоїв у роботі системи електрозабезпечення.

Пам'ятаючи про те, що система безперебійного живлення має тимчасові обмеження в безперервності роботи (всього кілька годин), можливо, має сенс задуматися про закупівлю бензинової автономної електростанції. Але, це у випадку, якщо в місці розміщення Вашого заміського будинку мають місце випадки відключення електроструму на терміни, що перевищують ці кілька годин.

Назад в: Електроживлення, Електрика 21-11-2013

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як зробити зовнішній монтаж кабелю?
Як зробити зовнішній монтаж кабелю?

Кожен з нас розуміє, що для нормальної роботи будь-якої електричної лінії потрібно, щоб всі її елементи були правильно з'єднані. Практика...

Як прокласти силовий кабель 220В до ТКД?
Як прокласти силовий кабель 220В до ТКД?

Даними рекомендаціями передбачається, що електропостачання ТКД буде здійснюватися від не облікової групи головного розподільного щита (ГРЩ)...

Джерела вторинного електроживлення: види та класифікація
Джерела вторинного електроживлення: види та класифікація

Джерела електричного живлення діляться на первинні та вторинні. У цій статті ми роскажемо Вам про класифікацію вторинних джерел...

Всі статті